Haberler

Sinpaş'tan Başkent'e "Ege Yaşam Konsepti" Dokunuşu

Abone Ol

Sinpaş GYO, mimarı olduğu “Ege Yaşam Konsepti”nin en büyüğü Ege Vadisi’ni Ankaralılarla buluşturuyor.

Sinpaş GYO, mimarı olduğu "Ege Yaşam Konsepti"nin en büyüğü Ege Vadisi'ni Ankaralılarla buluşturuyor. Ege Vadisi projesi, Ankaralıların sosyo-ekonomik yapısına uygun üç farklı yaşam stili sunuyor.

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, "Ege Yaşam Konsepti"nin tanıtıma ilişkin Ege Vadisi Ofisi'nde basın mensupları ile bir araya geldi. Ege yaşamı konseptiyle gayrimenkul sektöründe ilerlediklerini ifade eden Gacemer, Sinpaş GYO'nun şimdi de Ankara'da, en yeni projesi Ege Vadisi'ni Çankaya Oran'da hayata geçirdiklerini kaydetti.

"Ege Vadisi Projesi Ankara'nın üst gelir grubuna hitap eden bir proje"

Gacemer, benzer projelerin olduğunu belirterek, "Bizim projelerimizde içeriğe girdiğiniz zaman çok farklı özellikleri var. Biz o özellikleri ayrıcalık olarak gören kitleye hitap ediyoruz. Ege Vadisi Projesi Ankara'nın üst gelir grubuna hitap eden bir proje. Bu projede biz şimdiye kadar neler yapılmış diye bakıp bizim bazı hassasiyetlerimizi doğru bulduğumuzu özellikle bu projede uyguladığımız zaman bu proje eşsiz bir hale geliyor" dedi.

"Ege konsepti bizim için iyi hissetme felsefesi"

Ege konseptini, İstanbul'da da uyguladıklarını kaydeden Gacemer, "Ege konsepti bizim için iyi hissetme felsefesi" ifadelerine yer vererek, "İnsanlar kendini iyi hissetsin. Çocuğu, eşi, iş adamı, çalışan iyi hissetsin. Tatillerde yaşadığımız iyi hissetmenin alt yapısına baktığımızda burada su var, doğa ve açık alanlar var. Bu açık alanı evimizden başlayarak, taşıyarak dekorasyonunda dinginliğin verdiği bir asaleti ele alıyoruz" şeklinde konuştu.

Söz konusu projenin 2018 yılı Aralık ayında bitirmeyi hedeflediklerini belirten Gacemer, Ağustos ayında son 4 yılın en yüksek satışını gerçekleştirdiklerini vurguladı.

3 farklı yaşam konsepti

Ege Vadisi projesi Ankaralılara birbirinden ayrıcalıklı, 3 farklı yaşam stili sunuyor. İlki özellikle çocuklu aileler için tasarlanan Alsancak Evleri, Ege Vadisi'nin en büyük ve geniş balkonlu bu evlerinde 1+0 ve 1+1 bulunmuyor ve bu yaşam stili, bütünüyle aile yaşamına hitap ediyor. İkincisi Ege Residence. 1+0 ve 1+1 evlerinden oluşuyor. Ege Residence'ta ise kaliteli bir yaşam sürme hayalinde olan ve rezidans konforunun ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen gençler için tasarlanmış yapılar bulunuyor.

Olanaklarıyla sağlıklı bir yaşam sunan Ege Vadisi, çocukları da fazlasıyla mutlu edecek. Çocuklar ve aileler için söz konusu projede parklar, bahçeler, spor alanları, hobi odaları ve birbirinden farklı aktivite alanları da yer alıyor.

Ege Vadisi'nde Ankaralılar, 369 bin 250 TL'den başlayan fiyatlarla hayallerindeki eve kavuşabilecekler. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Çankaya Sinpaş Ege Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title