Haberler

Simpaş, Sosyal Medyada Türkiye'nin En İyileri Arasında

Abone Ol

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Sinpaş GYO, 2014 yılında sosyal medyada Türkiye’nin en iyileri arasında yer aldı.

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Sinpaş GYO, 2014 yılında sosyal medyada Türkiye'nin en iyileri arasında yer aldı.

Gayrimenkul sektöründe lider firmalarından Sinpaş GYO, sosyal medyadaki başarılarıyla da adından söz ettiriyor. Sinpaş GYO, ilk kez 2013 yılında sektör birincisi olarak yer aldığı 'Türkiye'nin En Güçlü 100 Sosyal Markası' sıralamasındaki başarısını koruyarak 40. yılını kutladığı 2014 yılında Türkiye'nin en iyileri arasında yer aldı. Facebook fan sayısını sadece bir yılda 2 kat arttıran Sinpaş GYO; facebook etkileşiminde en iyi 5 markayı sıralayan listeye yıl boyunca 2 kez girerek, Türkiye'nin en iyileri arasında yer aldı.

2014 yılında instagramda da en çok takip edilen gayrimenkul şirketi Sinpaş GYO oldu. Sinpaş GYO proje fotoğrafları ve #sinpasgyo hashtagi 7 binden fazla kullanıldı. Bir diğer rekor da FourSquare'den geldi ve FourSquare'de en çok check-in yapılan konut projeleri Sinpaş GYO projeleri oldu. Sinpaş GYO bu başarılarıyla, 'Türkiye'nin En Güçlü 100 Sosyal Markası'nda sektöründe ilk sıraya yerleşti.

SİNPAŞ, '2014 SUPERBRANDS' SEÇİLDİ

Dünya'da 88 ülkede ve Türkiye'de de iki yılda bir düzenlenen 'SuperBrands Türkiye' 2014 yılının süper markalarını açıkladı. Seçici kurul ve AC Nielsen'in ölçümleriyle belirlenen 1023 marka arasında, Sinpaş, 'SuperBrands' seçildi. Süper marka seçiminde şirketin teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırımlar, marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyması ve vergi sıralamasındaki yeri büyük önem taşıyor. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Facebook Türkiye Sinpaş Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title