EKONOMİ HABERLERİ

Altının kilogramı 384 bin 350 liraya yükseldi
Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda standart altının kilogramı 384 bin 350 liraya yükseldi.
Altının gram fiyatı 384 liradan işlem görüyor
Altının gram fiyatı, güne yatay başlamasının ardından 384 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 631 lira, cumhuriyet altını da 2.568 liradan satılıyor.
Nakit olarak çektiği 50 bin TL kredi, iki kere hesabına yatırılan adam, parayı bankaya iade etti
Antalya'da iş kurmak isteyen oğlu için bankadan nakit olarak 50 bin TL kredi çeken 61 yaşındaki emekli adam, evine döndüğünde hesabına 2 kere 48 bin 175 olmak üzere 96 bin 350 TL yatırıldığını görünce, fazla parayı...
Son dakika: 7 TL'nin altına gerileyen dolar 6,99'dan işlem görüyor
Son dakika: Güne düşüşle başlayan dolar, 7 TL'nin altına gerileyerek 6,99'dan işlem görüyor. Aynı dakikalarda euro 7,60'dan, sterlin ise 8,62'den alıcı buluyor.
Hatay'da balıkçılar, kuyruk başına 5 TL verilecek balon balığını avlamayı sabırsızlıkla bekliyor
Hatay Su Ürünleri Birlik Başkanı Celal Bilen, kuyruk başına 5 TL ödeme yapılacak olan balon balıklarını avlamak için balıkçıların sabırsızlıkla genelgenin kendilerine tebliğ edilmesini beklediklerini söyledi.

En güncel ve sıcak ekonomi haberleri Haberler.com’da. Türkiye’de ve dünyada ekonomiye dair ne varsa bu sayfadan 7/24 takip edebilirsiniz. Dünyadaki küresel finansal kuruluşların, dev ölçekli şirketlerin ve paraya yön veren büyük devletlerin ekonomi tabanlı açıklamaları ve hamlelerini hızlı ve en doğru biçimde size ulaştırmaya çalışıyoruz. Otoriter ekonomi uzmanlarının analiz ve yorumları, ülke ve dünya ekonomisini doğrudan veya dolaylı etkileyen sektörlerin son durumları ve gelecek planlarını yine Haberler.com ekonomi bölümünden bulabilirsiniz. Altın/petrol fiyatları, euro/dolar kuru, Borsa/ BİST endeksi, gibi güncel, taze veriler ile piyasaların nabzı Haberler.com’da atıyor. Türkiye’de, TC. Merkez Bankası, TÜSİAD, TOBB, BDDK; dünyadan FED, IMF, OPEC, ECO, KEİ gibi ekonomi kuruluşlarının açıklamaları ve raporlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

title