EKONOMİ HABERLERİ

Yerli otomobilin fabrikasında ilk kazma vuruldu: Haziran'da temel atılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Aralık'ta tanıtımı yapılan ve 2022'de yollara çıkması beklenen yerli otomobilin fabrikasında alt yapı işlemleri tamamlandı. ÇED raporu ve zemin etütleri gerçekleştirilen askeri arazide...
Son Dakika: Benzine 20, motorine ise 12 kuruş zam geldi
Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 20, motorine 12 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı pompaya yansıyacak.
Dolar, Katar ile yapılan swap anlaşması sonrası 6,78'den işlem görüyor
Katar ile yapılan swap anlaşmasının ardından 6,76'ya kadar gerileyen dolar, tekrar yükselişe geçerek 6,78'den işlem görüyor. Aynı dakikalarda euro 7,46'dan, sterlin ise 8,32'den alıcı buluyor.
ÇAYKUR, yaş çay alımına yarın başlıyor
ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, 2020 yılı yaş çay sezonun 1. sürgününün dönüm başına 600 kilogram kota alımı ile 19 Mayıs Salı günü itibariyle başlayacağını duyurdu.
Altının gram fiyatı 385,5 liradan işlem görüyor
Altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından tekrar düşüşe geçerek 385,5 liradan işlem görüyor. Aynı dakikalarda çeyrek altın 632 lira, cumhuriyet altını da 2.576 liradan satılıyor.

En güncel ve sıcak ekonomi haberleri Haberler.com’da. Türkiye’de ve dünyada ekonomiye dair ne varsa bu sayfadan 7/24 takip edebilirsiniz. Dünyadaki küresel finansal kuruluşların, dev ölçekli şirketlerin ve paraya yön veren büyük devletlerin ekonomi tabanlı açıklamaları ve hamlelerini hızlı ve en doğru biçimde size ulaştırmaya çalışıyoruz. Otoriter ekonomi uzmanlarının analiz ve yorumları, ülke ve dünya ekonomisini doğrudan veya dolaylı etkileyen sektörlerin son durumları ve gelecek planlarını yine Haberler.com ekonomi bölümünden bulabilirsiniz. Altın/petrol fiyatları, euro/dolar kuru, Borsa/ BİST endeksi, gibi güncel, taze veriler ile piyasaların nabzı Haberler.com’da atıyor. Türkiye’de, TC. Merkez Bankası, TÜSİAD, TOBB, BDDK; dünyadan FED, IMF, OPEC, ECO, KEİ gibi ekonomi kuruluşlarının açıklamaları ve raporlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

title