EKONOMİ HABERLERİ

Son Dakika: Benzine 15 kuruş, motorine ise 13 kuruş zam geldi
Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 15, motorine 13 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı pompaya yansıyacak.
Bal üreticisinin yeni gelir kapısı oldu! Kraliçe arıların tanesini 75 liradan satıyorlar
Kırıkkale'de arıcılık işiyle uğraşan Aydın Payar, Konya Ovası Projesi Kırsal Kalkınma Programı'ndan aldığı yüzde 70 finansman desteğiyle yetiştirdiği kraliçe arıların tanesini 75 liradan satıyor.
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü'den AVM uyarısı: Yapay havalandırmanın olduğu mekanlar güvenli değil
Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, 11 Mayıs'ta yeniden açılacak alışveriş merkezleri ile ilgili uyarılarda bulundu. Eskisi gibi bir AVM hareketliliği beklemediğini dile getiren Özlü, "Mesela ben,...
Tarım ve Orman Bakanlığı için 2.153 personel alımı başvuruları 15-22 Mayıs'ta yapılacak
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlığa alınacak 2 bin 153 sözleşmeli personel istihdamı için başvuruların 15-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
Tokat'taki tekstil firması İtalya, Fransa ve İngiltere'den 1 milyon ceset torbası siparişi aldı
Tokat'ta 2014 yılında faaliyete başlayan çok ortaklı tekstil fabrikası, koronavirüs salgını dolayısıyla binlerce kişinin hayatını kaybettiği İtalya, İngiltere ve Fransa'dan toplam 1 milyon ceset torbası siparişi aldı.

En güncel ve sıcak ekonomi haberleri Haberler.com’da. Türkiye’de ve dünyada ekonomiye dair ne varsa bu sayfadan 7/24 takip edebilirsiniz. Dünyadaki küresel finansal kuruluşların, dev ölçekli şirketlerin ve paraya yön veren büyük devletlerin ekonomi tabanlı açıklamaları ve hamlelerini hızlı ve en doğru biçimde size ulaştırmaya çalışıyoruz. Otoriter ekonomi uzmanlarının analiz ve yorumları, ülke ve dünya ekonomisini doğrudan veya dolaylı etkileyen sektörlerin son durumları ve gelecek planlarını yine Haberler.com ekonomi bölümünden bulabilirsiniz. Altın/petrol fiyatları, euro/dolar kuru, Borsa/ BİST endeksi, gibi güncel, taze veriler ile piyasaların nabzı Haberler.com’da atıyor. Türkiye’de, TC. Merkez Bankası, TÜSİAD, TOBB, BDDK; dünyadan FED, IMF, OPEC, ECO, KEİ gibi ekonomi kuruluşlarının açıklamaları ve raporlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

title