Haberler

Powerşarj, Şahsuvaroğlu grup ile anlaştı

Abone Ol

Powerşarj tarafından Şahsuvaroğlu Grup'un 12 tesisine Yüksek Hızlı Şarj İstasyonu Kuruluyor.

Powerşarj tarafından Şahsuvaroğlu Grup'un 12 tesisine Yüksek Hızlı Şarj İstasyonu Kuruluyor. Türkiye'de elektrikli araçların zaman içerisinde yaygınlaşması ile şarj istasyonlarına yapılan yatırımlar da hız kesmeden devam ediyor.

Sektörün güçlü temsilcilerinden biri olan White Rose, Powerşarj markası ile her geçen gün istasyon ağını genişleterek, Şahsuvaroğlu Grup'un 12 tesisine yüksek hızlı şarj istasyonu kuruyor. Powerşarj, Otomotiv sektöründe 50 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren ve sektörünün önde gelen firmalarından olan Şahsuvaroğlu Grup ile yaptığı anlaşmayla gruba ait 12 tesiste elektrikli araç kullanıcıları için yüksek hızlı şarj imkanı sunacak. Dfsk ve Ssangyong Türkiye distribütörü olan Şahsuvaroğlu Grup'un satış, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetlerini yürüttüğü şubelerinde Powerşarj istasyonları kurulacak. Bu sayede elektrikli araç kullanıcıların araçlarını daha hızlı şarj etmeleri ve kesintisiz yolculuk sağlamaları için önemli bir hizmet verilmiş olacak.

Tüketiciler 30 dakikanın altında şarj süresi bekliyor

"Elektrikli otomobillerin yaygınlaşmasında karşılaştığımız hızlı gelişme, elbette sahada farklı ihtiyaçları da beraberinde getiriyor." diyen White Rose Yönetim Kurulu Başkanı Musa Akgül, tüketicilerin seyahat ederken 30 dakikanın altında şarj süreleri beklediklerini dile getiriyor. Günümüzde hizmet veren şarj istasyonlarının büyük çoğunluğunda harcanan zamanın 3 saati aştığını belirten Akgül açıklamasında Powerşarj ile yüksek hızlı şarj istasyonları ile bu beklentiye cevap vereceklerini kaydetti. Akgül açıklamasında: "Powerşarj olarak farklı firmalarla yaptığımız iş birlikleri sayesinde sektördeki canlanmanın daha da hız kazanacağına inanıyoruz. Otomotivin önemli girişimleri ile yapılan anlaşmalarımıza Şahsuvaroğlu Grup'u da kattık. Bu iş birliğinin ülkemizdeki elektrikli araçlar için uygulanan şarj istasyonu ağına ve sektöre ciddi katkı sağlayacağı kanaatindeyiz." dedi Şahsuvaroğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Şahsuvaroğlu da, Şahsuvaroğlu Grubun 12 tesisine gelerek elektrikli araçlarını şarj imkanı tercih eden müşterilerimiz için, ülkemizin en değerli şarj istasyonu üretici şirketlerinden biri olan Powerşarj ile iş birliğine giderek avantajlı ve zamandan tasarruf sağlayan özel bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu iş birliğinin her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyoruz.' ifadelerini kullandı. Powerşarj ve Şahsuvaroğlu anlaşması ile şirketin Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Erzurum, İstanbul, İzmir, Tekirdağ ve Trabzon tesislerine yüksek hızlı (DC) şarj istasyonu kurulumu kısa süre içerisinde başlanacak. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Ssangyong Türkiye Tragger Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title