Paraf'tan üreten kadınlara özel kredi kartı - Haberler
Haberi Paylaş

Paraf'tan üreten kadınlara özel kredi kartı

AA - Gökhan Yıldız - Ekonomi
 - Güncelleme:
Paraf'tan üreten kadınlara özel kredi kartı

Halkbank, Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı ile kadın girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor.

Halkbank, Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı ile kadın girişimcilere yeni fırsatlar sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, "Üreten Kadının Bankası" misyonuyla kadınları birçok alanda desteklemeye yönelen Halkbank, Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı'yla Türkiye'nin kadın girişimci ekosistemini büyütmeye yönelik yeni bir atılım daha gerçekleştiriyor.

Kadın Girişimci Kredi Destek Paketi ve Üreten Kadınlar Projesi'yle bir yılda 105 bin kadına finansman sağlayarak girişimcilerin üretim, yatırım, ihracat yapmalarına ve istihdam sağlamalarına katkı sunan Halkbank, Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı ile kadın girişimcilere yönelik avantajlarını genişletiyor.

Paraf Üreten Kadın Kredi Kartı'nı ilk kez 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde gerçekleştirdiği Üreten Kadınlar Yarışması ödül töreninde duyuran Halkbank, yeni ürünüyle girişimcilerin finansman erişimini kolaylaştırmayı ve bu yöndeki imkanları çeşitlendirmeyi hedefliyor.

Yeni kredi kartından mal ve hizmet üretimi yapan, serbest meslekte iştigal eden, ticari faaliyete yönelik yeni bir iş yeri açmak isteyen ya da bir iş fikrine dayalı olarak faaliyet gösteren gerçek veya tüzel kişi işletme sahibi kadın girişimciler faydalanabilecek.

Paraf Güzellikler Dünyası'nın Paraf Günüm, Paraf Üstü, Cumartesi Restoran İndirimi gibi özelliklerinin yanı sıra KOBİ'lere yönelik tüm avantajlarını sunan Üreten Kadın Kredi Kartı, lansman kampanyası doğrultusunda gıda-market sektöründe yapılacak ilk 5 harcamaya 3 ay erteleme fırsatı ve girişimcilerin doğum günlerinde indirimler sağlayacak.

Türkiye'nin önde gelen şirket ve kuruluşlarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde daha pek çok avantaj sunan yeni kredi kartı, vergi-sigorta ödemelerinde indirim, yapı malzemeleri, hırdavat, nalburiye, sağlık ürünleri ve kozmetik sektörlerinde yapılacak alışverişler için ParafPara'nın yanı sıra ekstra taksit veya erteleme imkanı sunuyor. Ayrıca, üye iş yerleri için de yüzde 50'ye ulaşan indirimli POS aidatı sağlıyor.

Halkbank, kadın girişimcilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda gelecek dönemlerde de yeni ve özel kampanyalar düzenlemeye devam edecek.

AA / Gökhan Yıldız - Ekonomi

Kredi Kartı Halkbank Türkiye Kredi Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title