Haberler

İZTO Başkanı ve Meclis Başkanı Bakan Özhaseki ile görüştü

Güncelleme:

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener ve Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Ankara'da bir araya geldi. Görüşmede İZTO heyeti, İzmir'deki projeler ve kentsel dönüşüm konularını ele aldı.

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Başkanı Mahmut Özgener ve Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Ankara'da bir araya geldi.

Oda'dan yapılan açıklamaya göre başkan yardımcıları Cemal Elmasoğlu ve Emre Kızılgüneşler'in de katıldığı toplantıda İZTO heyetine AK Parti İzmir milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Mahmut Atilla Kaya eşlik etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özgener, kente ivme kazandıracak projeler için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, "Sayın Bakanımızla İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzelbahçe Kampüsünün imar planı ve Balçova kampüsümüzün plan tadilatlarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Cemal Gürsel Kışlası'nın Milli Emlak'tan devri ve imarı için görüştük. Konuyla ilgili son görüşmeyi Milli Savunma Bakanımız Yaşar Güler ile de yapacağız." ifadelerini kullandı.

Bakan Özhaseki'nin İzmir'in en önemli gündem maddesinin kentsel dönüşüm olduğunu söylediğini belirten Özgener, Dünya Bankası desteklerinin İzmir'deki kentsel dönüşüm planlamalarında daha etkin kullanılması konusunda farkındalık oluşturulması gerektiğinin de konuşulduğunu aktardı.

Kaynak: AA / Ekonomi

Selami Özpoyraz Mehmet Özhaseki Mahmut Özgener Meclis Başkanı Ankara İzmir Çevre Politika Ekonomi Güncel Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title