Haberi Paylaş

GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı

Ekonomi Haberleri

GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu yeniden aday olduğunu açıkladı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, 4. Dönem için yeniden aday olduğunu açıkladı.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, 4. Dönem için yeniden aday olduğunu açıkladı.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odasında başkan olduğu süre içerisinde ekip olarak yaptıkları çalışmaları ve hedeflerini anlatan Hasan Çakırmelikoğlu, İl ve ülkemizin kalkınabilmesi ve gelişebilmesi adına üstlendikleri misyon doğrultusunda dün olduğu gibi bugünde ana hedefini oluşturduğunu söyledi.

Çakırmelikoğlu yaptığı açıklamada, "Görevde bulunduğumuz dönem içinde ilimizin ulaşım altyapısına yönelik kamu yatırımlarının planlanması ve hizmete girmesinde büyük emeği bulunan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, imalat başta olmak üzere perakende ticaretinin sağlıklı ve kurumsal büyüyebilmesi hedefini kendine yükümlülük addetmiştir. Başta, Giresun merkezde kurulu bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi'nin müteşebbis yönetime devrinin gerçekleşmesinin ardından Espiye-Tirebolu bölgesine 3. ve Görele-Çavuşlu bölgesine ise 4. Organize Sanayi Bölgesi yatırım kararı mücadelesinin öncüsü olan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, 2022-2026 döneminde bu projelerin hayata geçmesini hedeflemektedir. Aynı şekilde Şebinkarahisar-Alucra ve Çamoluk bölgelerinde İhtisas OSB yatırımının da resmi hüviyete bürünmesi adına saha çalışmalarımız doğrultusunda bölgenin kalkınabilmesinde tarım ürünlerine yönelik ihtisas sanayi bölgesinin gerekliliği daha net ortaya çıkmaktadır" dedi. - GİRESUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Organize Sanayi Bölgesi Giresun Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title