Haberler

Çin'in Liaoning eyaletinde 586 milyar yuanlık yatırım anlaşmaları imzalandı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Çin'in kuzeydoğusundaki Liaoning eyaletinde düzenlenen 2023 Liaoning Uluslararası Yatırım ve Ticaret Fuarı'nda 586 milyar yuan üzerinde değere sahip yatırım anlaşmaları imzalandı. Etkinlik, eyalet ile yatırımcılar arasında toplam 271 projenin imzalanmasına imkan sağladı.

SHENYANG, 25 Eylül (Xinhua) -- Çin'in kuzeydoğusundaki Liaoning eyaletinde Pazartesi günü başlayan 2023 Liaoning Uluslararası Yatırım ve Ticaret Fuarı'nda 586 milyar yuan (yaklaşık 81,7 milyar ABD doları) üzerinde değere sahip yatırım anlaşmaları imzalandı.

Fuar organizatörü, eyaletin merkezi Shenyang'da düzenlenen açılış töreninin ardından etkinliğin, eyalet ile yatırımcılar arasında toplam 271 projenin imzalanmasına imkan sağladığını söyledi.

Üç gün sürecek etkinlik, yurtiçi ve yurtdışından ekonomik ve ticari heyetlerin yanı sıra Fortune 500 şirketleri ve iş derneklerinden yaklaşık 3.000 katılımcıyı ağırlayacak.

Yeniden canlandırmada yeni atılımları ortaklaşa teşvik etme ve kalkınma için yeni fırsatları paylaşma temalı bu yılki fuarda forumlar, sergiler ve iş birliği ve tanıtım faaliyetleri yer alıyor.

Daha önce dört kez düzenlenen etkinlik, Liaoning eyaletinin tam anlamıyla yeniden canlanmasında yeni atılımlara yönelik üç yıllık projenin hayata geçirilmesinde önemli bir araç haline geldi. Etkinlik ayrıca Çin'in kuzeydoğusunda yeni bir açılım cephesi oluşturmak için üst düzey bir platform görevi görüyor.

Kaynak: Xinhua / Ekonomi

Çin Halk Cumhuriyeti Eylül Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title