Borsada günlük işlemler (2) - Haberler
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (2)

AA - Bahar Kara - Ekonomi
 - Güncelleme:
Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)377.147,3085,50İş Bankası (B)47.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)377.147,30

85,50
İş Bankası (B)47.430,000,0017,11
İş Bankası (C)7,38-1,078,65
İş Bankası (Kur.)700.000,00

84,21
İş Fin.Kir.3,110,97-19,43
İş Girişim7,99-0,75-57,84
İş GMYO2,982,0517,32
İş Y. Men. Değ.22,804,5937,37
İş Yat. Ort.2,98-1,32-11,39
İşbir Holding61,50-0,8114,57
İşbir Sentetik Dokuma13,501,28

Işık Plastik4,83-3,21

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,84-2,33-26,32
İttifak Holding1,20-1,64-46,19
İz Hayvancılık Tarım19,30-0,527,22
İzmir Demir Çelik2,340,00-29,30
İzmir Fırça6,48-0,3116,55
Jantsa Jant Sanayi63,80-2,7453,93
Kafein Yazılım19,190,89-10,07
Kalekim Kimyevi Maddeler18,27-2,92

Kaplamin25,62-3,25-24,20
Kardemir (A)7,70-1,5329,41
Kardemir (B)7,71-1,1546,30
Kardemir (D)9,10-2,8857,44
Karel Elektronik12,064,1579,35
Karsan Otomotiv3,39-1,744,31
Karsu Tekstil7,84-0,25-8,30
Kartal Yenilenebilir Enerji15,502,58

Kartonsan52,85-0,75-44,18
Katmerciler Ekipman1,42-1,39-18,03
Kent Gıda169,00-1,00-52,47
Kerevitaş Gıda4,593,15-30,24
Kervan Gıda11,87-3,5015,97
Kervansaray Yat. Holding0,601,69-52,38
Kiler GMYO1,67-0,60-33,47
Kızılbük GYO30,901,11

Klimasan Klima10,344,6622,55
Koç Holding28,70-2,5840,33
Konfrut Gıda4,31-1,152,01
Kontrolmatik Teknoloji Enerji64,45-0,85173,09
Konya Çimento973,00-1,22-13,89
Konya Kağıt7,21-0,69

Koray GMYO5,96-1,1633,93
Kordsa Teknik Tekstil30,10-1,7093,57
Koza Altın115,50-2,7819,44
Koza Madencilik17,74-0,9514,53
Körfez GMYO7,804,0034,48
Kristal Kola2,349,86-23,40
Kron Telekomünikasyon36,18-0,11-1,79
Kuştur Kuşadası Turizm235,001,7349,40
Kuyas Yatırım4,65-2,72102,17
Kütahya Porselen112,005,26122,00
Kütahya Şeker Fabrikası28,50-1,72

Lider Faktoring3,93-4,1515,25
Link Bilgisayar27,60-0,72-12,65
Logo Yazılım39,50-3,5226,85
Lokman Hekim Sağlık12,92-1,1583,74
Lüks Kadife50,25-1,4775,00
Makina Takım3,07-0,97-9,97
Manas Enerji Yönetimi15,90-0,56

Margün Enerji9,03-0,77

Marka Yatırım Holding3,832,68-40,44
Marmaris Altınyunus252,209,99127,00
Marshall220,50-1,21-28,11
Martı GMYO0,85-2,30-66,71
Martı Otel1,830,55-14,08
Matriks Bilgi Dağıtım20,400,20

Mavi Giyim66,95-0,8129,72
Mazhar Zorlu Holding30,561,60-2,92
Meditera Tıbbi Malzeme47,003,48

Mega Polietilen5,74-1,71-25,07
Menderes Tekstil2,17-3,56-29,77
Mercan Kimya9,480,85

Merit Turizm30,300,40192,49
Merko Gıda4,19-1,18-51,50
Metemtur Yatırım3,851,32-52,38
Metro Holding1,391,46-25,75
Metro Petrol ve Tesisleri2,220,91-23,18
Metro Yatırım Ortaklığı1,57-0,63-31,12
Mia Teknoloji34,32-2,00

Migros Ticaret37,06-2,16-13,41
Milpa3,51-1,13-23,70
Mistral GMYO4,061,00-13,17
MLP Sağlık29,50-2,4548,47
MMC San. ve Tic. Yat.2,88-4,95-37,39
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,63-5,23

Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,991,14-32,57
Mondi Tire Kutsan10,092,9632,76
Nasmed Egepol7,23-2,17

Naturel Enerji43,125,0221,44
Naturelgaz6,59-1,79

Net Holding6,569,8891,25
Netaş Telekom.17,02-0,47-39,39
Niğbaş Niğde Beton14,23-9,99-72,63
Nuh Çimento50,15-1,184,42
Nurol GMYO5,45-4,39-25,24
Odaş Elektrik1,340,75-54,16
Orçay Ortaköy Çay Sanayi25,922,94

Orge Enerji Elektrik6,07-1,3031,60
Orma Orman Mahsulleri37,30-1,74153,40
Osmanlı Menkul26,12-0,08-15,04
Ostim Endüstriyel Yat1,603,23-31,44
Otokar351,400,5115,48
Otto Holding36,00-6,49241,88
Oyak Çimento7,63-1,29-13,10
Oyak Yat. Ort.6,83-0,44-1,04
Oyak Yatırım Menkul45,00-2,72

Oylum Sınai Yatırımlar4,91-6,834,25
Özak GMYO5,89-0,8415,49
Özbal Çelik Boru27,10-0,07313,74
Özderici GMYO1,562,63-29,73
Özerden Plastik7,462,61-17,11
Pamel Elektrik82,004,59284,62
Panora GMYO9,260,9857,73
Papilon Savunma14,489,95-36,32
Park Elek.Madencilik6,22-0,6415,83
Parsan31,903,1731,28
Pasifik GYO14,18-3,21

PC İletişim ve Medya Hizmetleri11,76-1,18

Pegasus85,15-3,4614,14
Peker GMYO0,900,00-61,53
Penguen Gıda3,31-0,90-34,46
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım377,00-1,39

Pera GMYO1,200,84-31,50
Pergamon Dış Ticaret27,829,9651,78
Petkim7,74-3,8555,42
Petrokent Turizm7.073,20-1,76680,36
Pınar Et ve Un19,50-1,47-10,89
Pınar Su3,37-0,59-17,08
Pınar Süt17,54-0,90-22,22
Plastikkart19,405,4336,20
Polisan Holding2,91-0,68-24,31
Politeknik Metal552,003,8636,05
Prizma Press Matbaacılık3,590,84-34,49
QNB Finans Fin. Kir.82,252,68-34,36
QNB Finansbank39,26-1,11-44,19
QUA Granite Hayal Yapı11,75-2,08

Rainbow Polikarbonat12,38-1,75

Ral Yatırım Holding13,99-9,97215,09
Ray Sigorta13,99-3,98-9,45
Reysaş GMYO3,692,2213,82
Reysaş Lojistik4,601,10-11,09
Rhea Girişim1,82-0,55-51,08
Rodrigo Tekstil19,40-5,8341,50
Royal Halı3,23-3,58-6,10
RTA Laboratuvarları21,82-3,11-27,94
Sabancı Holding13,08-1,9518,63
Safkar Ege Soğutmacılık6,98-0,14-35,85
Sanel Mühendislik5,76-3,6868,42
Sanifoam Sünger31,380,97130,74
Sanko Pazarlama9,191,88-0,84
Saray Matbaacılık3,93-0,51-55,19
Sarkuysan19,75-2,13127,08
Sasa Polyester54,452,06263,38
Say Yenilenebilir Enerji29,541,23247,12
Sekuro Plastik16,43-0,4217,69
Selçuk Ecza Deposu11,45-0,43-14,76
Selçuk Gıda4,17-1,88-16,27
Selva Gıda Sanayi13,970,14

Senkron Güvenlik22,503,97-14,32
Serve Film Prodüksiyon13,013,25-18,69
Servet GMYO90,80-3,3015,82
Seyitler Kimya11,13-9,95-17,33
Silverline Endüstri4,80-0,83-44,19
Sinpaş GMYO4,29-0,922,63
Smartiks Yazılım5,71-4,99-35,55
Sodaş Sodyum Sanayii29,80-0,6713,15
Söktaş2,361,72-27,40
Sönmez Filament37,00-0,43-30,43
Sönmez Pamuklu8,66-1,03-41,31
Sumaş Suni Tahta89,90-1,2676,24
Şeker Fin. Kir.5,16-1,90-19,38
Şekerbank1,01-1,94-33,11
Şişe Cam13,47-2,7488,14
Şok Marketler Ticaret12,73-3,052,00
T. Halk Bankası4,58-1,29-17,63
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası16,74-4,34-32,80
T.S.K.B.1,440,00-17,55
T.Tuborg19,08-0,267,61
Tat Gıda11,85-0,922,50
TAV Havalimanları31,08-4,3745,92
Tek-Art Turizm1,274,96-37,13
Tekfen Holding20,08-2,2422,44
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,21-2,05-28,29
Temapol Polimer Plastik14,30-2,3924,35
Tetamat Gıda Yatırımları353,10-2,2263,25
TGS Dış Ticaret15,466,2521,64
Tofaş Oto. Fab.77,504,17150,72
Torunlar GMYO3,960,761,54
Trabzon Liman32,228,418,17
Trabzonspor Sportif6,10-1,77150,00
Trend GMYO6,390,47-49,16
TSKB GMYO2,84-1,39-41,16
Tuğçelik14,53-3,1379,83
Tukaş7,330,14-24,36
Turcas Petrol3,92-2,24-19,18
Tureks Turizm Taşımacılık11,103,16

Turkcell18,79-4,1325,97
Tümosan Motor ve Traktör18,93-5,6334,54
Tüpraş152,60-2,3041,30
Türk Hava Yolları20,14-4,4656,00
Türk İlaç Serum11,93-2,13

Türk Prysmian Kablo57,2010,00374,20
Türk Telekom9,78-2,4923,81
Türk Traktör214,000,2325,61
Türker Proje Gayrimenkul123,90-0,969,74
Türkiye Sigorta4,96-1,20-19,72
Ufuk Yatırım18,080,4434,93
Ulaşlar Turizm Yat.3,13-2,19-26,18
Ulusal Faktoring2,69-0,74

Ulusoy Elektrik58,50-3,1513,92
Ulusoy Un Sanayi6,76-1,3132,85
Umpaş Holding1,29

-50,57
Uşak Seramik1,56-1,27-33,33
Utopya Turizm12,25-0,16-68,43
Uzertaş Boya32,00-2,79-43,46
Ülker Bisküvi17,45-1,19-21,81
Ünlü Yatırım Holding5,09-0,78

Vakıf Fin. Kir.3,08-1,6050,87
Vakıf GMYO1,600,00-33,30
Vakıf Yat. Ort.5,490,73-25,41
Vakıflar Bankası3,71-0,80-21,23
Vakko Tekstil9,56-0,5252,56
Vanet Gıda4,789,89-38,16
VBT Yazılım20,88-1,88

Verusa Holding49,203,069,14
Verusaturk Girisim25,062,8792,06
Vestel24,10-0,7445,32
Vestel Beyaz Eşya7,971,5379,56
Viking Kağıt6,15-1,13-31,67
Yapı ve Kredi Bank.3,480,5816,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,340,41-18,93
Yataş11,04-0,90-21,98
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,00-1,64-31,82
Yeni Gimat GMYO21,14-1,8682,37
Yeo Teknoloji53,75-0,74

Yeşil GMYO0,790,00-42,75
Yeşil Yapı0,930,00-49,46
Yeşil Yatırım Holding1,81-2,16-57,67
Yibitaş İnşaat Malzeme14.500,00-3,33-7,05
Yonga Mobilya25,80-0,62-13,39
Yükselen Çelik5,340,952,78
Yünsa12,69-1,63-8,65
Ziraat GMYO2,42-2,02

Zorlu Enerji1,66-1,19-34,36
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA / Bahar Kara - Ekonomi

Borsa İstanbul İş Bankası Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title