Borsada günlük işlemler (1) - Haberler
Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

AA - Bahar Kara - Ekonomi
 - Güncelleme:
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,56-0,65-41,09
Acıpayam Selüloz17,90-3,145,12
Adel Kalemcilik33,022,23-1,10
Adese Gayrimenkul0,751,35-69,03
Afyon Çimento3,490,58-31,70
AGESA Hayat Emeklilik20,521,5819,75
Ak Enerji1,820,55-17,65
Akbank7,20-1,916,54
Akçansa17,990,2211,72
Akdeniz Yatırım Hold.1,722,38-28,43
Akfen GMYO7,355,00306,64
Akın Tekstil43,124,7135,77
Akiş GMYO1,670,60-40,19
Akmerkez GMYO43,281,74-29,24
Aksa34,282,15148,14
Aksa Enerji9,99-0,10168,55
Aksigorta10,609,2827,57
Aksu Enerji25,402,01236,55
Alarko Carrıer292,300,72-19,27
Alarko GMYO32,922,6829,96
Alarko Holding12,400,9845,51
Albaraka Türk1,741,16-10,31
Alcatel Lucent Teletaş23,82-0,08-19,69
Alkim Kağıt16,37-0,2426,47
Alkim Kimya16,87-1,0019,76
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,41-1,40-3,81
Altınyunus Çeşme64,203,4628,50
Anadolu Efes29,621,2338,66
Anadolu Grubu Holding39,323,4750,51
Anadolu Hayat Emek.12,002,8349,34
Anadolu Isuzu34,52-2,4391,78
Anadolu Sigorta6,575,63-9,01
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji29,200,07

Anel Elektrik2,53-0,39-5,73
Arçelik48,40-0,8270,07
ARD Bilişim Teknolojileri7,333,398,58
Arena Bilgisayar13,030,9319,52
Armada Bilgisayar59,85-1,7221,94
Arsan Tekstil5,48-0,9037,48
Arzum Ev Aletleri15,270,46-36,81
Aselsan20,88-1,1415,50
Ata GMYO3,52-2,22-36,12
Atakule GMYO2,610,3811,49
Atlantis Yatırım Holding8,791,6258,09
Atlas Yat. Ort.1,220,00-29,15
ATP Bilgisayar60,253,52

Avrasya GMYO2,96-3,2713,00
Avrasya Petrol ve Tur.2,559,91-20,31
Avrupa Yatırım Holding5,880,68-2,00
Aydem Enerji5,95-0,50

Ayen Enerji7,29-2,2834,75
Ayes Çelik Hasır ve Çit26,040,23130,86
Aygaz22,441,9158,18
Bagfaş17,50-2,23144,41
Bak Ambalaj18,932,49-4,28
Balatacılar Balatacılık9,046,359,71
Bantaş Ambalaj3,040,00-2,77
Banvit93,853,3680,48
Başkent Doğalgaz GMYO12,041,60

Baştaş Başkent Çimento9,90-3,41-43,01
Batı Çimento15,000,00218,47
Batısöke Çimento2,080,48-14,75
Bayrak Taban Sanayi6,70-0,59-36,85
Bera Holding9,721,36-52,07
Berkosan Yalıtım7,85-1,01-12,00
Beşiktaş Futbol Yat.4,15-2,122,72
Beyaz Filo8,76-0,11-13,09
Bilici Yatırım14,151,58155,72
Bim Mağazalar61,30-0,57-11,35
Biotrend Çevre ve Enerji5,50-0,54

Birko Mensucat0,99-1,00-10,81
Birleşim Mühendislik8,07-1,59

Birlik Mensucat1,900,00-45,09
Bizim Mağazaları12,390,57-17,26
BMS Çelik Hasır8,771,04

Boğaziçi Beton Sanayi4,070,49

Borusan Mannesmann27,000,37-2,88
Borusan Yat. Paz.379,804,05-16,39
Bosch Fren Sistemleri1.050,001,94-14,61
Bossa37,140,11108,07
Brisa29,10-0,7550,28
Burçelik30,28-2,9544,05
Burçelik Vana23,32-1,10-53,04
Bursa Çimento3,923,16-21,25
Carrefoursa38,201,06-46,80
Casa Emtia Petrol117,10-2,1810,74
Ceo Event Medya13,59-1,09111,35
Coca Cola İçecek88,55-0,5639,43
Cosmos Yat. Holding9,305,4415,38
Credıtwest Faktorıng2,960,00-49,57
Çan2 Termik12,75-0,78

Çelebi175,000,57-4,12
Çelik Halat8,11-0,25-10,86
Çemaş Döküm1,171,74-31,28
Çemtaş18,696,0718,96
Çimbeton210,900,29-28,87
Çimentaş27,961,08-22,68
Çimsa30,800,0673,03
Çuhadaroğlu Metal9,041,6918,83
Dagi Giyim2,631,15-22,79
Dagi Yatırım Holding10,804,15-16,28
Dardanel2,910,34-45,35
Datagate Bilgisayar11,420,18-29,11
Demısaş Döküm9,739,9450,26
Denge Holding1,280,00-57,86
Deniz GMYO2,385,7829,20
Derimod7,12-0,70-26,90
Derlüks Yatırım Holding4,55-1,73-48,41
Desa Deri8,40-1,41-13,76
Despec Bilgisayar9,101,34-30,32
Deva Holding28,741,4819,46
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,58-0,177,47
Diriteks Diriliş Tekstil3,20-3,32-14,21
Ditaş Doğan26,140,38100,99
DO-CO1.074,901,4070,62
Doğan Burda70,50-2,49214,17
Doğan Holding2,75-1,08-8,28
Doğtaş Kelebek Mobilya2,040,00-12,41
Doğu Aras Enerji87,501,92

Doğusan4,121,2313,46
Doğuş GMYO9,90-0,3021,18
Doğuş Otomotiv43,80-0,2368,96
Döktaş Dökümcülük32,502,206,14
Duran Doğan Basım19,93-3,2589,99
Dyo Boya9,051,12-19,54
Eczacıbaşı İlaç7,494,174,00
Eczacıbaşı Yatırım51,50-1,0691,31
E-Data Teknoloji19,653,58

Edip Gayrimenkul2,790,00-15,96
Ege Endüstri1.758,001,215,59
Ege Gübre225,001,9956,84
Ege Profil32,120,31-14,68
Ege Seramik14,020,3645,10
Egeplast22,823,16-31,47
Ekiz Kimya6,85-2,14-3,93
Elite Naturel Organik Gıda24,200,58

Emek Elektrik2,44-0,41-14,54
Eminiş Ambalaj17,965,71-51,25
Emlak Konut GMYO2,14-2,281,20
Enerjisa Enerji12,885,4011,70
Enka İnşaat15,06-1,89113,87
Erbosan112,000,09176,17
Ereğli Demir Çelik28,16-0,71114,37
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,090,98

Ersu Gıda6,186,0025,10
Escar Turizm Taşımacılık30,943,06

Escort Teknoloji6,07-1,14-7,61
Esenboğa Elektrik33,701,2077,12
Etiler Gıda6,251,3057,04
Euro Kapital Yat. Ort.3,530,86-7,58
Euro Trend Yat. Ort.3,691,374,29
Euro Yat. Ort.3,200,95-27,95
Euro Yatırım Holding2,130,47-25,00
Europap Tezol Kağıt15,540,84

Fade Gıda6,812,2530,92
Fenerbahçe Futbol28,161,22-4,74
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,341,30-20,62
F-M İzmit Piston114,200,18-6,85
Fonet Bilgi Teknolojileri12,903,53-1,00
Ford Otosan238,10-0,5498,26
Formet Metal ve Cam1,092,83-55,57
Frigo Pak Gıda3,709,7942,85
Galata Wind Enerji5,846,18

Galatasaray Sportif3,25-0,31-19,75
Garanti Bankası11,27-1,6611,02
Garanti Faktoring13,70-1,0823,09
Garanti Yat. Ort.2,520,00-21,64
Gedik Y. Men. Değ.8,00-0,6235,00
Gediz Ambalaj16,89-1,0026,04
Gelecek Varlık Yönetimi11,46-0,95

Gen İlaç15,35-0,39

Gentaş3,72-0,80-17,58
Gersan Elektrik4,530,22-26,22
Gimat Mağazacılık2,071,47

Girişim Elektrik Sanayi17,101,48

Global Men. Değ.5,805,26-3,49
Global Yat. Holding1,980,00-43,64
Good-Year9,26-0,4316,21
Göltaş Çimento39,92-0,94-2,74
Gözde Girişim9,050,1113,41
GSD Denizcilik3,600,5647,83
GSD Holding2,991,0119,12
Gübre Fabrik.76,85-2,10-10,69
Güler Yat. Holding2,710,00-21,74
Halk GMYO2,33-0,85-23,56
Hatay Tekstil16,300,3119,54
Hedef Girişim2,56-0,391,39
Hedef Holding6,09-0,65

Hektaş14,87-2,56178,34
HUB Girişim9,100,22-50,00
Hürriyet Gzt.1,78-3,78-15,24
ICBC Turkey Bank5,280,96-18,77
İdeal Finansal Teknolojiler32,203,01139,23
İdealist GMYO1,89-0,53-20,36
İhlas Ev Aletleri0,940,00-49,55
İhlas Gayrimenkul0,79-1,25-36,80
İhlas Gazetecilik0,740,00-69,96
İhlas Haber Ajansı9,50-3,26

İhlas Holding0,550,00-51,01
İhlas Yayın Holding0,66-1,49-42,11
İndeks Bilgisayar6,64-1,3442,92
Info Yatırım5,570,0019,26
İntema89,507,38124,31
Inveo Yatırım Holding27,66-1,0791,13
İpek Doğal Enerji13,630,894,20
İskenderun Demir Çelik23,240,87173,95
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA / Bahar Kara - Ekonomi

Münir Karaloğlu Borsa İstanbul Yatırım Enerji Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title