Haber : Borsada günlük işlemler (1) - Haberler

Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

 - Güncelleme:
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,879,91376,88
Acıpayam Selüloz16,34-0,91158,76
Adel Kalemcilik26,72-0,6070,19
Adese Alışveriş Ticaret2,720,0090,44
Afyon Çimento4,410,2393,57
Ak Enerji2,263,67107,34
Akbank6,400,79-21,09
Akçansa15,320,3958,03
Akdeniz Yatırım Hold.5,994,36183,89
Akfen GMYO4,86-0,2120,00
Akın Tekstil27,480,8899,27
Akiş GMYO3,752,7419,71
Akmerkez GMYO63,85-0,55184,98
Aksa12,183,4073,92
Aksa Enerji7,110,7187,11
Aksigorta8,953,5965,19
Aksu Enerji13,540,82-8,94
Alarko Carrıer255,609,98327,96
Alarko GMYO20,44-0,9739,07
Alarko Holding7,004,7919,15
Albaraka Türk2,034,6432,68
Alcatel Lucent Teletaş27,280,22126,58
Alkim Kağıt13,39-2,76147,06
Alkim Kimya14,11-1,47127,51
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,20-3,51436,59
Altınyunus Çeşme47,463,67375,08
Anadolu Efes23,242,479,22
Anadolu Grubu Holding24,420,0838,83
Anadolu Hayat Emek.8,08-0,8632,78
Anadolu Isuzu16,710,0637,30
Anadolu Sigorta7,302,5375,75
Anel Elektrik3,150,0078,68
Arçelik29,78-1,5242,90
ARD Bilişim Teknolojileri43,00-1,10

Arena Bilgisayar33,50-1,64359,85
Armada Bilgisayar50,75-0,39209,64
Arsan Tekstil7,23-0,82101,96
Artı Yatırım Holding5,45-2,68572,84
Aselsan17,85-0,1771,45
Ata GMYO4,80-0,625,96
Atakule GMYO2,451,6627,60
Atlantis Yatırım Holding5,019,87401,00
Atlas Yat. Ort.1,830,5592,59
AvivaSA Emeklilik Hayat15,48-0,1315,47
Avrasya GMYO4,161,22175,50
Avrasya Petrol ve Tur.3,333,4282,97
Avrupa Yatırım Holding5,800,35276,62
Ayen Enerji5,430,1856,48
Ayes Çelik Hasır ve Çit10,80-1,91393,15
Aygaz14,581,6720,04
Bagfaş19,45-0,4115,64
Bak Ambalaj20,38-0,59179,77
Balatacılar Balatacılık7,65-1,92516,94
Bantaş Ambalaj4,64-0,43115,39
Banvit45,081,99142,76
Baştaş Başkent Çimento12,000,00363,32
Batı Çimento4,570,2238,07
Batısöke Çimento2,411,2683,97
Bayrak Taban Sanayi10,59-2,13

Bera Holding17,530,75355,32
Berkosan Yalıtım7,11-1,80159,49
Beşiktaş Futbol Yat.4,100,4967,35
Beyaz Filo9,700,00209,92
Bilici Yatırım6,32-0,63120,48
Bim Mağazalar71,151,5053,97
Birko Mensucat1,050,96238,71
Birlik Mensucat3,09-5,79171,05
Bizim Mağazaları15,380,9238,89
Borusan Mannesmann20,925,3482,71
Borusan Yat. Paz.418,709,95598,84
Bosch Fren Sistemleri1.253,50-1,53335,58
Bossa13,951,9773,08
Brisa19,43-2,07107,17
Burçelik21,600,09271,77
Burçelik Vana59,05-1,75508,14
Bursa Çimento8,84-0,34120,81
Carrefoursa96,15-3,85263,55
Casa Emtia Petrol153,001,321529,39
Ceo Event Medya6,630,1581,04
Coca Cola İçecek62,20-2,1264,29
Cosmos Yat. Holding7,900,64287,25
Credıtwest Faktorıng5,682,7197,22
Çelebi107,509,978,20
Çelik Halat17,70-1,67172,31
Çemaş Döküm2,24-0,8878,70
Çemtaş14,890,2783,17
Çimbeton179,503,70335,05
Çimentaş32,38-0,37115,87
Çimsa16,962,1786,78
Çuhadaroğlu Metal7,64-2,92139,50
Dagi Giyim8,410,48236,40
Dagi Yatırım Holding11,85-0,84424,34
Dardanel26,700,75604,49
Datagate Bilgisayar15,06-0,2692,83
Demısaş Döküm6,371,1183,05
Denge Holding5,603,70308,76
Deniz GMYO3,320,0057,78
Derimod9,862,8238,10
Derlüks Deri8,74-0,79116,03
Desa Deri9,281,31104,41
Despec Bilgisayar11,860,17179,72
Deva Holding24,140,08170,39
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,08-0,27

Diriteks Diriliş Tekstil3,90-3,94400,00
Ditaş Doğan32,02-2,14236,52
DO-CO505,402,31-10,39
Doğan Burda23,74-1,08291,10
Doğan Holding3,08-2,2271,54
Doğtaş Kelebek Mobilya2,631,9459,39
Doğusan3,64-1,8975,00
Doğuş GMYO9,013,9298,90
Doğuş Otomotiv26,800,00181,51
Döktaş Dökümcülük31,42-3,44-0,71
Duran Doğan Basım10,30-0,9654,90
Dyo Boya11,560,35135,92
Eczacıbaşı İlaç6,97-0,1490,93
Eczacıbaşı Yatırım21,52-1,28123,41
Edip Gayrimenkul3,031,00117,99
Ege Endüstri1.630,50-1,42189,83
Ege Gübre130,500,31164,73
Ege Profil33,122,60176,69
Ege Seramik9,950,00170,49
Egeplast24,00-2,6892,00
Ekiz Kimya7,36-1,871106,56
Emek Elektrik4,42-0,23177,99
Eminiş Ambalaj25,341,361567,11
Emlak Konut GMYO2,143,8847,82
Enerjisa Enerji10,79-0,6460,18
Enka İnşaat7,352,3731,67
Erbosan36,760,3847,16
Ereğli Demir Çelik14,340,0062,80
Ersu Gıda4,990,40141,06
Escort Teknoloji6,52-1,95369,06
Esenboğa Elektrik17,801,60

Etiler Gıda4,132,23253,72
Euro Kapital Yat. Ort.3,77-1,82135,07
Euro Trend Yat. Ort.3,69-1,07209,09
Euro Yat. Ort.4,62-1,70310,39
Euro Yatırım Holding2,870,3591,33
Fade Gıda6,26-1,73

Fenerbahçe Futbol30,14-2,77108,29
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,90-1,7150,98
F-M İzmit Piston117,400,00147,87
Fonet Bilgi Teknolojileri11,21-0,3645,77
Ford Otosan123,500,0886,80
Formet Çelik Kapı4,403,5346,67
Frigo Pak Gıda20,58-0,96193,77
Galatasaray Sportif4,000,0097,04
Garanti Bankası9,770,51-12,30
Garanti Faktoring10,450,38170,03
Garanti Yat. Ort.3,313,12232,06
Gedik Y. Men. Değ.11,07-0,98251,99
Gediz Ambalaj26,00-0,54284,62
Gentaş5,411,69162,36
Gersan Elektrik6,140,4992,48
Global Men. Değ.5,300,00181,91
Global Yat. Holding4,721,51-3,08
Good-Year7,833,5793,33
Göltaş Çimento32,700,6283,81
Gözde Girişim7,414,9644,16
GSD Denizcilik4,97-0,8094,14
GSD Holding2,35-2,0857,72
Gübre Fabrik.46,96-1,14419,47
Güler Yat. Holding12,54-3,24517,73
Halk GMYO3,819,80227,14
Hatay Tekstil13,350,0098,25
Hedef Girişim7,86-1,01229,38
Hektaş14,500,3580,80
HUB Girişim17,930,0690,98
Hürriyet Gzt.2,200,4692,98
ICBC Turkey Bank6,774,8028,46
İdealist Danışmanlık13,452,28305,12
İdealist GMYO7,903,95158,17
İhlas Ev Aletleri1,99-2,45-36,42
İhlas Gayrimenkul1,270,7923,38
İhlas Gazetecilik4,560,880,44
İhlas Holding1,240,0036,26
İhlas Yayın Holding1,160,0039,15
İndeks Bilgisayar16,451,6175,38
Info Yatırım6,46-0,77237,37
İntema21,22-7,74129,16
Inveo Yatırım Holding36,324,19372,30
İpek Doğal Enerji12,654,1263,86
İskenderun Demir Çelik9,51-0,9421,69
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Borsa İstanbul Yatırım Enerji Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title