Haber : Borsada günlük işlemler (1) - Haberler

Haberi Paylaş

Borsada günlük işlemler (1)

 - Güncelleme:
Borsada günlük işlemler (1)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım8,98-1,43382,80
Acıpayam Selüloz16,75-0,95165,26
Adel Kalemcilik23,289,9248,28
Adese Alışveriş Ticaret3,06-1,61114,24
Afyon Çimento4,46-0,2295,76
Ak Enerji2,347,34114,68
Akbank6,18-0,80-23,80
Akçansa14,85-2,4353,18
Akdeniz Yatırım Hold.6,09-0,81188,63
Akfen GMYO4,14-1,192,22
Akın Tekstil26,826,0194,49
Akiş GMYO3,845,2122,59
Akmerkez GMYO62,60-5,44179,40
Aksa10,740,7553,36
Aksa Enerji7,35-0,8193,42
Aksigorta8,141,6250,24
Aksu Enerji12,93-1,82-13,05
Alarko Carrıer236,10-2,68295,31
Alarko GMYO19,63-1,2633,56
Alarko Holding6,892,0717,28
Albaraka Türk1,68-1,759,80
Alcatel Lucent Teletaş28,500,00136,71
Alkim Kağıt13,200,38143,55
Alkim Kimya14,15-1,26128,15
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,51-4,56512,20
Altınyunus Çeşme47,800,46378,48
Anadolu Efes22,14-1,604,05
Anadolu Grubu Holding21,98-1,5224,96
Anadolu Hayat Emek.7,92-0,2530,15
Anadolu Isuzu16,09-0,6232,21
Anadolu Sigorta7,061,1569,98
Anel Elektrik3,290,6186,63
Arçelik28,44-1,1836,47
ARD Bilişim Teknolojileri35,00-0,40

Arena Bilgisayar33,560,18360,67
Armada Bilgisayar51,454,11213,91
Arsan Tekstil6,97-0,8594,69
Artı Yatırım Holding6,15-6,53659,26
Aselsan17,71-0,6770,11
Ata GMYO5,772,3027,37
Atakule GMYO2,53-1,1731,77
Atlantis Yatırım Holding4,500,00350,00
Atlas Yat. Ort.2,031,00110,02
AvivaSA Emeklilik Hayat16,006,3819,35
Avrasya GMYO3,830,52153,64
Avrasya Petrol ve Tur.3,202,2475,82
Avrupa Yatırım Holding5,303,11244,16
Ayen Enerji5,69-0,1863,98
Ayes Çelik Hasır ve Çit11,30-3,42415,98
Aygaz12,89-0,466,13
Bagfaş19,91-1,7318,37
Bak Ambalaj19,80-1,69171,80
Balatacılar Balatacılık8,00-2,91545,16
Bantaş Ambalaj5,74-4,33127,78
Banvit37,349,69101,08
Baştaş Başkent Çimento12,30-6,39374,90
Batı Çimento4,472,2935,05
Batısöke Çimento2,38-1,2481,68
Bayrak Taban Sanayi10,127,09

Bera Holding14,729,93282,34
Berkosan Yalıtım6,594,27140,51
Beşiktaş Futbol Yat.3,72-2,1151,84
Beyaz Filo10,989,91250,82
Bilici Yatırım6,15-0,65114,55
Bim Mağazalar70,70-0,5653,00
Birko Mensucat1,17-1,68277,42
Birlik Mensucat2,650,00132,46
Bizim Mağazaları16,20-2,4746,30
Borusan Mannesmann15,99-1,8439,65
Borusan Yat. Paz.236,806,00295,24
Bosch Fren Sistemleri1.348,00-0,88368,41
Bossa12,93-2,3460,42
Brisa19,011,06102,69
Burçelik22,08-0,45280,03
Burçelik Vana60,401,00522,04
Bursa Çimento9,201,77129,81
Carrefoursa113,005,31327,27
Casa Emtia Petrol95,159,87913,31
Ceo Event Medya7,130,7194,69
Coca Cola İçecek61,751,4063,10
Cosmos Yat. Holding8,202,50301,96
Credıtwest Faktorıng5,470,9289,93
Çelebi95,40-1,24-3,97
Çelik Halat19,14-5,15194,46
Çemaş Döküm2,38-4,8089,87
Çemtaş14,65-0,8880,22
Çimbeton185,801,47350,32
Çimentaş34,422,81129,47
Çimsa15,72-2,4873,13
Çuhadaroğlu Metal6,670,76109,09
Dagi Giyim8,58-0,81243,20
Dagi Yatırım Holding13,17-0,23482,74
Dardanel25,00-2,72559,63
Datagate Bilgisayar15,431,1897,57
Demısaş Döküm6,36-2,7582,76
Denge Holding5,80-1,69323,36
Deniz GMYO3,31-0,3057,31
Derimod9,780,1036,97
Derlüks Deri9,561,16136,29
Desa Deri8,21-0,1280,84
Despec Bilgisayar11,59-0,94173,35
Deva Holding23,820,17166,81
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,260,49

Diriteks Diriliş Tekstil4,529,44479,49
Ditaş Doğan32,30-1,22239,46
DO-CO504,000,50-10,64
Doğan Burda22,80-4,52275,62
Doğan Holding2,867,9259,29
Doğtaş Kelebek Mobilya2,680,3762,42
Doğusan3,622,2674,04
Doğuş GMYO9,28-0,75104,86
Doğuş Otomotiv28,183,76196,01
Döktaş Dökümcülük32,02-1,541,18
Duran Doğan Basım10,89-2,5963,78
Dyo Boya13,159,95168,37
Eczacıbaşı İlaç7,01-0,5792,02
Eczacıbaşı Yatırım20,16-0,79109,29
Edip Gayrimenkul3,050,99119,42
Ege Endüstri1.746,001,51210,36
Ege Gübre133,40-0,22170,61
Ege Profil30,669,97156,14
Ege Seramik9,955,85170,49
Egeplast19,002,7052,00
Ekiz Kimya7,76-2,761172,13
Emek Elektrik3,745,06135,22
Eminiş Ambalaj23,00-4,171413,16
Emlak Konut GMYO2,13-1,8447,13
Enerjisa Enerji11,002,1463,30
Enka İnşaat7,14-1,5227,91
Erbosan35,569,9642,35
Ereğli Demir Çelik11,620,0031,92
Ersu Gıda5,19-0,76150,72
Escort Teknoloji6,552,02371,22
Esenboğa Elektrik18,32-1,77

Etiler Gıda4,28-3,17266,56
Euro Kapital Yat. Ort.4,33-9,98169,99
Euro Trend Yat. Ort.4,10-5,09243,44
Euro Yat. Ort.5,25-4,37366,36
Euro Yatırım Holding2,92-1,0294,67
Fade Gıda6,30-1,25

Fenerbahçe Futbol33,66-0,53132,62
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,470,5463,46
F-M İzmit Piston127,20-0,08168,57
Fonet Bilgi Teknolojileri11,39-0,7048,11
Ford Otosan122,306,0784,98
Formet Çelik Kapı4,40-2,8746,67
Frigo Pak Gıda22,88-3,30226,60
Galatasaray Sportif4,02-1,7198,03
Garanti Bankası9,11-0,98-18,22
Garanti Faktoring11,143,63187,86
Garanti Yat. Ort.2,97-2,30197,95
Gedik Y. Men. Değ.10,18-4,05223,69
Gediz Ambalaj21,080,96211,83
Gentaş5,182,57151,21
Gersan Elektrik6,190,4994,04
Global Men. Değ.6,239,88231,38
Global Yat. Holding4,760,21-2,26
Good-Year7,57-0,6686,91
Göltaş Çimento32,84-0,1284,60
Gözde Girişim6,82-1,3032,68
GSD Denizcilik4,980,6194,53
GSD Holding2,29-1,7253,69
Gübre Fabrik.51,102,57465,27
Güler Yat. Holding14,17-0,91598,03
Halk GMYO3,341,83186,79
Hatay Tekstil13,07-1,1394,09
Hedef Girişim6,543,15174,07
Hektaş12,98-1,3761,85
HUB Girişim18,50-1,4997,05
Hürriyet Gzt.2,26-0,4498,25
ICBC Turkey Bank6,56-0,6124,48
İdealist Danışmanlık11,2210,00237,95
İdealist GMYO7,029,86129,41
İhlas Ev Aletleri1,85-1,07-40,89
İhlas Gayrimenkul1,30-1,5226,30
İhlas Gazetecilik4,909,377,93
İhlas Holding1,22-0,8134,07
İhlas Yayın Holding1,19-1,6542,75
İndeks Bilgisayar16,25-0,8573,25
Info Yatırım5,754,55200,29
İntema20,944,28126,13
Inveo Yatırım Holding35,722,12364,50
İpek Doğal Enerji12,040,1755,96
İskenderun Demir Çelik8,640,8210,55
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Borsa İstanbul Yatırım Enerji Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title