Haberler

Belt and Road için Yeşi Yatırım Prensipleri 5. Genel Kurul Toplantısı Pekin'de düzenlendi

Son Güncelleme:
Abone Ol

Belt and Road için Yeşi Yatırım Prensipleri (GIP) 5. Genel Kurul Toplantısı Pekin'de düzenlendi. Asya, Avrupa, Birleşik Krallık ve Afrika'yı kapsayan 50'den fazla üye kurumdan 100'den fazla temsilci toplantıya katıldı. GIP, sürdürülebilir finans alanındaki küresel eğilimleri yansıtmak için orta vadeli stratejisini yenileyerek 'Geçiş' ayağını tanıttı. Güncellenen vizyon ayrıca risk analizi, açıklama ve yeşil yatırımlarla ilgili eylemler için hedef ve beklentileri de yükseltiyor.

Belt and Road için Yeşi Yatırım Prensipleri (GIP) 5. Genel Kurul Toplantısı Pekin'de düzenlendi. Toplantıya Asya, Avrupa, Birleşik Krallık ve Afrika'yı kapsayan 50'den fazla üye kurumdan 100'den fazla temsilci katıldı.

Belt and Road için Yeşi Yatırım Prensipleri (GIP) 5. Genel Kurul Toplantısı Pekin'de düzenlendi. Asya, Avrupa, Birleşik Krallık ve Afrika'yı kapsayan 50'den fazla üye kurumdan 100'den fazla temsilci toplantıya katıldı. Verilen bilgiye göre; GIP, sürdürülebilir finans alanındaki küresel eğilimleri yansıtmak için orta vadeli stratejisini yenileyerek "Geçiş" ayağını tanıttı. Güncellenen vizyon ayrıca risk analizi, açıklama ve yeşil yatırımlarla ilgili eylemler için hedef ve beklentileri de yükseltiyor. - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Afrika Pekin Asya Finans Ekonomi Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title