Haberler

Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık Genel Müdürü Ahmet Faruk Çağlar Oldu

Abone Ol

Albaraka Türk tarafından kurulan Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ'nin Genel Müdürlüğü'ne Ahmet Faruk Çağlar getirildi.

Albaraka Türk tarafından kurulan Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ'nin Genel Müdürlüğü'ne Ahmet Faruk Çağlar getirildi.

Albaraka'dan yapılan açıklamaya göre, banka, kurduğu yeni şirketi Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ'nin Genel Müdürlüğüne Ahmet Faruk Çağlar'ı atadı.

1980'de İstanbul'da doğan Çağlar, 1997'de mezun olduğu Şişli Lisesi'nin ardından 2002-2004'de Almanya'daki Wiesbaden ve Darmstadt Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği okudu. 2006-2010'da Fransa Paris XIII Üniversitesi'nde psikoloji lisans ve yüksek lisansını tamamlayan Çağlar, 2011'de ABD Syracuse'de dil eğitimi aldı. 2013-2015'te İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde felsefe yüksek lisansını bitiren Çağlar, 2015-2018'de İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde felsefe doktorasını tamamladı.

2016-2018'de Viyana Yunus Emre Enstitüsü'nde kültür sanat danışmanı olan Ahmet Faruk Çağlar, Mart 2019 itibarıyla Albaraka Kültür Sanat ve Yayıncılık Genel Müdürlüğü'ne getirildi.

Almanya'da Perspektif dergisi ve Sabah Ülkesi dergisi gibi yayınlarda genel yayın yönetmenliğinin yanı sıra İstanbul'da Kaknüs Yayınları'nda redaktörlük gibi görevlerde de bulunan Çağlar, evli ve 2 çocuk babası. Çağlar, İngilizce, Fransızca ve Almanca biliyor.

Kaynak: AA / Ekonomi

Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title