AK Parti Batman Adayı Ekmen, Tekstil İşçileriyle Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti Batman Adayı Ekmen, Tekstil İşçileriyle Buluştu

Temsilci - Haberler | Politika
AK Parti Batman Adayı Ekmen, Tekstil İşçileriyle Buluştu

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Ekmen, organize sanayi bölgesindeki bir tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Ekmen fabrika işçileriyle birlikteydi.
AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Ekmen, İl Başkanı Murat Güneştekin ve kalabalık bir partili grupla organize sanayi bölgesindeki bir tekstil fabrikasını ziyaret etti.
AK Parti Batman Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Ekmen, İl Başkanı Murat Güneştekin ve kalabalık bir partili grupla organize sanayi bölgesindeki bir tekstil fabrikasını ziyaret etti. Tekstil isçileriyle buluşan Ekmen belediyenin yapacağı çalışmalarla istihdamın artmasına ciddi katkıda bulunabileceğini ancak ne yazık ki belediyenin bugüne kadar istihdam artırmaya, meslek edindirmeye yönelik bir faaliyetinin olmadığını söyledi. Ekmen, Tekstil işçilerine istihdamı arttırıcı projeleri ve meslek edindirme ile ilgili yapmayı planladıkları projeleri anlattı.
EKMEN MESİRE VE PİKNİK ALANLARI PROJESİNİ DUYURDU
AK Parti Belediye Başkan adayı Av. Emin Ekmen, projelerini paylaşmaya devam ediyor. Sosyal medya aracılığı ile Batmanlılara 'bu hafta sonu ailece piknik yapmak isteseniz nereye giderdiniz' diye soran Emin Ekmen'e takipçilerinden '200-300 TL yakıt yakıp, 2-3 saat uzaklıktaki Beyaz Su'ya giderdik' cevabı verildi. Emin Ekmen Batman'da piknik alanları olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu, halkın eğlenip yorgunluğunu atabileceği yeşil alanlara ihtiyaç duyduğunu, bunun temel belediye hizmetlerinden biri olduğunu ifade etti. Ekmen belediye Başkanlığı döneminde Batman için birçok mesire ve piknik alanları inşa etmeyi planladığını, şuan için yalnız bir tanesinin görselini paylaştığını belirtti.
EKMEN'DEN FARKLI NOKTALARINA 4 KENT MEYDANI
AK Parti Belediye Başkan adayı Av. Emin Ekmen şehrin farklı noktalarına 4 adet kent meydanı yapacağını duyurdu. Ekmen paylaştığı görsel ile meydanların peysaj tasarımları dikkat çekti. Ekmen 'meydanlar bir şehrin kimliğinin silüetinin en önemli parçasıdır, adeta aksesuarıdır. Meydansız şehirler eksiktir. Biz şehrin farklı noktalarına adeta gerdanlık gibi birer meydan yapacağız. Halkımızın buluşma, dinlenme, rahat nefes alma alanları da olacak bu 4 meydan ile şehrin dört yanının gelişmesine de katkı sunacağız' dedi.

Temsilci - Son Dakika Haberleri
title