Haberler

YSK Personeline Yabancı Dil Eğitimi İndirimi

Güncelleme:
Abone Ol

YSK ile Ankara Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde, kurul personeline yüzde 40 indirimli yabancı dil eğitimi verilecek.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) ile Ankara Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde, kurul personeline yüzde 40 indirimli yabancı dil eğitimi verilecek.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, YSK Başkanı Ahmet Yener ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar arasında, rektörlük makamında, yabancı dil eğitimine yönelik işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol kapsamında YSK personeli ve bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocuklarına Ankara Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde (TÖMER) genel ve özel amaçlı kurslarda yüzde 40 indirimli yabancı dil eğitimi verilecek.

YSK Başkanı Yener, işbirliği protokolünü imzalamaktan son derece mutlu olduklarını, personelin dil öğrenmesinde TÖMER'in büyük katkısı olacağına inandığını belirtti.

Rektör Ünüvar ise Ankara Üniversitesinin dil eğitimi konusunda çok güçlü bir üniversite olduğunu vurguladı.

Protokol ile YSK mensuplarının Ankara Üniversitesinin sahip olduğu dil imkanı ve becerilerinden indirimli olarak yararlanacaklarını bildiren Ünüvar, "Umuyorum bu eğitimle YSK'nın değerli mensupları hem dil öğrenmiş hem dilini geliştirmiş hem de ülkemize kendi ana dillerinin dışında bir başka dili de öğrenerek hizmet etmiş olacaklar." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Eğitim

Ankara Üniversitesi Yüksek Seçim Kurulu Ahmet Yener Ankara Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı? Ankaragücü - Ç.Rizespor maç özeti! (VİDEO) Ankaragücü - Ç.Rizespor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title