Haberler

ÇAKÜ'de kadına yönelik şiddetle mücadele konferansı düzenlendi

Abone Ol

Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nin tarihi Taş Mescit'te düzenlediği konferansta kadına yönelik şiddetle mücadeleye manevi değerlerle farkındalık oluşturuldu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi'nin tarihi Taş Mescit'te düzenlediği konferansta kadına yönelik şiddetle mücadeleye manevi değerlerle farkındalık oluşturuldu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) İslami İlimler Fakültesi tarafından, Darülhadis İslam Araştırmaları Merkezi Taş Mescit'te "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Değerler ve Maneviyat" konferansı gerçekleştirildi. Kadına yönelik şiddetle mücadelede, manevi değerlerin önemi ve bu değerler üzerine inşa edilen toplumun temel taşı olan ailenin önemi üzerinde durulan konferansa, ÇAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, ÇAKÜ Darülhadis İslam Araştırmaları Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Ali Aytekin ile öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

Doç. Dr. Cemil Liv danışmanlığında 4'üncü sınıf lisans öğrencileri Münevver Yılmaz ve Zeyba Gülücü tarafından yürütülen "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Manevi Değerlerimizin Önemi Çankırı Örneği" isimli projesi çerçevesinde gerçekleştirilen konferansa, konuşmacı olarak Dr. Öğretim Üyesi Semra Nurdan Yağlı Soykan katıldı. Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, proje yürütücülerinden Münevver Yılmaz'ın tanıtım konuşması, sinevizyon gösterimi ve Dr. Öğr. Üyesi S. Nurdan Yağlı Soykan'ın gerçekleştirmiş olduğu sunum ile devam etti.

Program, proje danışmanı Doç. Dr. Cemil Liv'in kapanış konuşması ile sona erdi. - ÇANKIRI

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Eğitim

İslam Araştırmaları Merkezi Karatekin Üniversitesi Çankırı Eğitim Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title