Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları Verecek

Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları Verecek

Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) Bilimsel Akademi Bilgisayar Kursları ortaklığıyla bilgisayar eğitimleri verecek.

Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları Verecek

Kontenjanların sınırlı olduğu eğitimlerin ön kaydı Bilimsel Akademi'nin (232) 445-67-39 nolu telefonundan ya da www.bilimsel.com.tr adresinden yapılabiliyor.

Kendini bilgisayar programları üzerinde geliştirmek ya da bilgisayar programları üzerinde uzmanlaşıp iş dünyasına atılmak isteyenler EGESEM'in bilgisayar kursları ile buluşacak. Bilimsel Akademi Bilgisayar Kursları ile ortaklaşa yapılan eğitimlere ön kayıtlar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı bilgisayar işletmenliği eğitiminden web tasarımına, grafik tasarım uzmanlığından autocad ile çizim eğitimine kadar birçok eğitimin verildiği kurslara sınırlı sayıda katılımcı alınacak.

EGESEM'in Bilgisayar ve Bilişim Programları içinde yer alan eğitimler, 3D Studio Max ile Modelleme ve Render, PLC ile Otomasyon Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı, Netsis Bilgisayarlı Muhasebe, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, C/ C++ ile Programlama, Java ve Oracle Uzmanlığı, Solidworks İle Çizim ve 3D Modelleme, İleri Düzey PLC ile Otomasyon, PLC ile Endüstriyel Haberleşme, Scada ve PLC Uygulamaları, Kompanzasyon ve Enerji Verimliliği, Mobile Programlama ve Uygulama Geliştirme, Solidworks ile Çizim ve 3D Modelleme olarak sıralanıyor. Katılımcılara eğitim sonunda "EGESEM Logolu Sertifika" verilecek.

Kaynak: Bültenler