Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları

Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları

Ege üniversitesi sürekli eğitim merkezi (EGESEM) Bilimsel Akademi Bilgisayar Kursları ortaklığıyla bilgisayar eğitimleri açıyor.

Egesem- Bilimsel Akademi Ortaklığıyla Bilgisayar Kursları

Kendini bilgisayar programları üzerinde geliştirmek ya da bilgisayar programları üzerinde uzmanlaşıp iş dünyasına atılmak isteyenler EGESEM'in bilgisayar kursları ile buluşuyor. Bilimsel Akademi Bilgisayar Kursları ile ortaklaşa yapılan eğitimlere ön kayıtlar başladı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı bilgisayar işletmenliği eğitiminden web tasarımına, grafik tasarım uzmanlığından autocad ile çizim eğitimine kadar birçok eğitimin verildiği kurslara sınırlı sayıda katılımcı alınıyor.

EGESEM'in Bilgisayar ve Bilişim Programları içinde yer alan eğitimler, 3D Studio Max ile Modelleme&Render, PLC ile Otomasyon Yazılım & Veritabanı Uzmanlığı (Mcpd) Netsis Bilgisayarlı Muhasebe, Sistem & Ağ Uzmanlığı (Mcıtp +Cisco Ccna), C/ C++ ile Programlama, Java & Oracle Uzmanlığı, Solidworks İle Çizim & 3D Modelleme, İleri Düzey PLC ile Otomasyon, PLC ile Endüstriyel Haberleşme, Scada ve PLC Uygulamaları, Kompanzasyon & Enerji Verimliliği, Mobile Programlama & Uygulama Geliştirm

Kaynak: Bültenler