Ege Üniversitesi'nde "Dijitalleşme Ve Sanayi 4.0" Tartışılacak - Haberler
Haberi Paylaş

Ege Üniversitesi'nde "Dijitalleşme Ve Sanayi 4.0" Tartışılacak

Ege Üniversitesi'nde
Bültenler - Haberler | Güncel

Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 24 Eylül günü "Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme: Nasıl Başlamalı?" paneli düzenlenecek.

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi EGESEM Konferans Salonu'nda gerçekleşecek panelin moderatörlüğünü EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak yapacak.

İş dünyası ve Ege Üniversitesi akademisyenlerinin bir araya geleceği panele;Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Haluk Soyuer, Ege Üniversitesi EBİLTEM Teknoloji Transfer Ofisi Müdür Vekili Prof. Dr. Hasan Yıldız,Hugo Boss IT Müdürü Erkut Ekinci, ION Academy Kurucusu Ali Rıza Ersoy ve KOSGEB İzmir Kuzey Bölge Müdürü Levent Arslan konuşmacı olarak katılacak.

İş dünyasının geleceğinin tartışılacağı panelde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Protokolü kapsamında sanayinin ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağının yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen dört farklı sertifika programı olan; Dördüncü Sanayi Devrimi Farkındalık Eğitimi ve Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı, Proje Yönetimi Sertifika Programı, Bilgi Teknolojileri Yönetimi Sertifika Programı ve Ar-Ge, Teknoloji ve İnovasyon Sertifika Programı detaylı şekilde katılımcılara anlatılacak.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Ege Üniversitesi, AKM, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title