Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Geleneksel Olarak Düzenlediği Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak.

Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) geleneksel olarak düzenlediği Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Turnuvaya evsahibi Türkiye'nin yanı sıra İspanya, Norveç, Ukrayna, Yunanistan, Romanya, Slovakya ve Belçika'nın 16 Yaş Altı Milli Takımları katılacak. Maçlar Akhisar, Turgutlu, Manisa, Kemalpaşa, Turgutlu, Karşıyaka ve Buca Statları'nda oynanacak. Gruplarında birinci olan takımlar finalde karşı karşıya gelirken, ikinciler ise üçüncülük-dördüncülük maçına çıkacaklar.

Turnuvaya katılacak Şenol Ustaömer yönetimindeki 16 Yaş Altı Milli Takımı'nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

"Cemre Baloğlu, Emre Çolak, Semih Kaya, Emrah Yollu, Cem Sultan, Berk Neziroğluları (Galatasaray A.Ş.), Ali Kuçik, Batuhan Karadeniz, Cebrail Serçek (Beşiktaş A.Ş.), Ali Helvacı, Göksal Özkara (Denizlispor), Alptekin Teytey, Sertaç Eren (Fenerbahçe), Abdülkadir Kayalı, Umutcan Yüksel (MKE Ankaragücü), Eren Albayrak (Bursaspor), Mustafa Olcaytu Ergen (Malatyaspor), Armağan Kuş (Samsunspor), Hasan Erbey (Karşıyaka), Erhan Karayer (Dardanelspor A.Ş.), İsmail Aslan (Giresunspor), Doğukan Genç (Yalovaspor), Çağrı Kodalak (Ado Den Haag)"

Turnuvanın maç programı ise şöyle:

13.30 28 Ocak Pazar İspanya - Norveç: Akhisar Stadı

13.30 28 Ocak Pazar Ukrayna - Yunanistan: Turgutlu Stadı

13.30 28 Ocak Pazar Türkiye - Romanya: Manisa Stadı

13.30 28 Ocak Pazar Slovakya - Belçika: Kemalpaşa Stadı

13.30 29 Ocak Pazartesi İspanya - Ukrayna: Turgutlu Stadı

13.30 29 Ocak Pazartesi Norveç - Yunanistan: Kemalpaşa Stadı

13.30 29 Ocak Pazartesi Türkiye - Slovakya: Akhisar Stadı

13.30 29 Ocak Pazartesi Romanya - Belçika: Karşıyaka Stadı

13.30 31 Ocak Çarşamba İspanya - Yunanistan: Buca Stadı

13.30 31 Ocak Çarşamba Norveç - Ukrayna: Manisa Stadı

13.30 31 Ocak Çarşamba Türkiye - Belçika: Turgutlu Stadı

13.30 31 Ocak Çarşamba Romanya - Slovakya: Akhisar Stadı

12.00 2 Şubat Cuma Üçüncülük - Dördüncülük Maçı: Manisa Stadı

14.00 2 Şubat Cuma Final Maçı: Manisa Stadı

(İY-İY-ÖK-S)