Ege İhracatçı Birlikleri'nde Atama. - Haberler
Haberi Paylaş

Ege İhracatçı Birlikleri'nde Atama.

Bültenler - Haberler | Güncel
Ege İhracatçı Birlikleri'nde Atama.

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreter Yardımcılığı'na Emre Çoğulu Atandı

Ege İhracatçı Birlikleri'nde atama. Ege İhracatçı Birlikleri'nde Aziz Ercan Çelikli'nin emekliliği sonrasında boşalan EİB Genel Sekreter Yardımcılığı görevine Ege İhracatçı Birlikleri Başkanlar Kurulu'nun önerisi, TİM'in uygun görüşü ve Ekonomi Bakanlığı'nın oluruyla Emre Çoğulu atandı.

Ege İhracatçı Birlikleri'ndeki yeni görevine başlayan Emre Çoğulu, Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği, Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği ve Ege İhracatçı Birlikleri Fuarlar Şubesi'nden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapacak.

Emre Çoğulu kimdir?

İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nin ilk mezunlarından olan Emre Çoğulu, lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bölüm üçüncüsü olarak bitirerek tamamlamıştır. Koç Holding "Yönetici Yetiştirme Programı"na kabul edilerek başladığı profesyonel kariyer hayatı boyunca Arçelik firmasında Ürün Sorumlusu, AvivaSa firmasında Bölge Müdürü, Turkcell'de Çağrı Merkezi Müdürü ve Novartis ilaç firmasında Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır.

Son olarak Ege Bölgesi Sanayi Odası'nda Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışan Emre Çoğulu, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500