Haberler » Spor » Efes Pilsen -Galatasaray Cafe Crown Maçından Notlar - Spor

Efes Pilsen -Galatasaray Cafe Crown Maçından Notlar

Beko Basketbol Ligi'nde Efes Pilsen ile Galatasaray Cafe Crown Takımları Arasında Yapılan Karşılaşmada, Sarı -Kırmızılı Takımın Başında Sahaya Genç Takım Antrenörü Sinan Ömeroğlu Çıktı.

Efes Pilsen -Galatasaray Cafe Crown Maçından Notlar

Beko Basketbol Ligi'nde Efes Pilsen ile Galatasaray Cafe Crown takımları arasında yapılan karşılaşmada, sarı-kırmızılı takımın başında sahaya genç takım antrenörü Sinan Ömeroğlu çıktı.


Galatasaray Cafe Crown'da, Cemal Nalga'nın usulsüz olarak bazı maçlarda oynatılmasının ortaya çıkmasıyla başlayan skandal sonucunda idari ve teknik kadrosunun görevine son verilmesinin ardından, Sinan Ömeroğlu takımın başında yer alırken, yardımcılıklarını da yıldız takım antrenörü Murat Alkaş ile (A) takım asistanı Tolga Başer yaptı.


Sarı-kırmızılı takımda yaşanan skandala karışan oyuncular Cemal Nalga ve Tufan Ersöz, Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafından tedbirli olarak müsabakalardan men edildikleri için maçta forma giymediler.


Cemal ve Tufan, karşılaşmanın yapıldığı spor salonuna gelerek, tribünden takım arkadaşlarına destekte bulundular.


Galatasaray Cafe Crown taraftarları, takımlarının Efes Pilsen ile yaptığı önemli karşılaşmaya fazla ilgi göstermedi.


3 bin 500 kişi kapasiteli Darüşşafaka Ayhan Şahenk Salonu'nun yüzde 20'lik bölümü konuk takım taraftarları için ayrılırken, karşılaşmaya 100 civarında sarı-kırmızılı taraftar geldi.


Bu arada, maçı Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Mümtaz Tahincioğlu, Ali Haşhaş ve Cemal Özgörkey de protokol tribününden takip etti.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler