Efes Antik Kenti Haberleri

Efes Antik Kenti haber, Efes Antik Kenti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Efes Antik Kenti 28.6.2017
Dha Yurt Bülteni-6
Haber: Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, -  =================================================== Efes Antik kentinde tartışma yaratan fotoğraflara açıklama geldi Turizm hizmeti için veriliyor İZMİR'in Selçuk İlçesi'ndeki tarihi Efes antik kentine konan çok sayıda yemek masası fotoğraflarının sosyal medyada yayımlanmasıyla tarihi kentte düğün organizasyonlarının yapıldığı iddiasıyla tepkiler yükseldi.
Efes Antik Kenti 28.6.2017
Dha Yurt - Efes Antik Kentinde Tartışma Yaratan Fotoğraflara Açıklama Geldi
Turizm hizmeti için veriliyorİZMİR'in Selçuk İlçesi'ndeki tarihi Efes antik kentine konan çok sayıda yemek masası fotoğraflarının sosyal medyada yayımlanmasıyla tarihi kentte düğün organizasyonlarının yapıldığı iddiasıyla tepkiler yükseldi.
Efes Antik Kenti 28.6.2017
Dha Yurt - Efen Antik Kentinde Tartışma Yaratan Fotoğraflara Açıklama Geldi
Turizm hizmeti için veriliyorİZMİR'in Selçuk İlçesi'ndeki tarihi Efes antik kentine konan çok sayıda yemek masası fotoğraflarının sosyal medyada yayımlanmasıyla tarihi kentte düğün organizasyonlarının yapıldığı iddiasıyla tepkiler yükseldi.
Efes Antik Kenti 28.6.2017
Efes Antik Kenti'nde Turizm Etkinlikleri
İzmir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Kaan Erge, Efes Antik Kenti'nde ziyaret saatleri dışında turizm içerikli etkinlikler yapılabildiğini belirtti.
Efes Antik Kenti 25.6.2017
Ege'nin Turist Zengini Köyleri
Efes Antik Kenti ve Kuşadası'na yakınlığıyla yabancı turistlerin ilgisini çeken Şirince, "2012'de Maya takvimine göre kıyametin kopacağı ve dünyada felakete uğramayan iki yerleşim yerinden biri olacağı inancının" haber konusu olmasıyla, ulusal ve uluslararası basının ilgi odağı haline geldi.
Efes Antik Kenti 23.6.2017
Kuşadası'nda Kruvaziyer Turizmi
Turistlerinden bazıları tur otobüsleriyle Efes Antik Kenti, Meryemana Evi, Teras evler ve Şirince'yi ziyaret ederken, bazıları da kent merkezinde alışveriş yapmayı tercih etti.
Efes Antik Kenti: Kuşadası'nda Otomobile Yat ÇarptıEfes Antik Kenti 25.5.2017
Efes Antik Kenti 22.5.2017
Cho Yun-soo'dan Selçuk Belediyesine Ziyaret
Bu toplantı ile Efes'in Kore'de daha iyi tanıtılacağını kaydeden Cho, "Her iki ülkenin kültür bakanlıkları nezdinde yürütülecek etkinlik sonrasında Efes Antik Kenti, Kore'de daha iyi şekilde tanıtılacak.
Efes Antik Kenti: Kuşadası Afet Bölgesi İlan EdilmeliEfes Antik Kenti 13.5.2017
Efes Antik Kenti: Kruvaziyer TurizmiEfes Antik Kenti 3.5.2017
Efes Antik Kenti 3.5.2017
Kruvaziyer Turizmi
Ege Ports Limanı'na yanaşan Malta bayraklı TUİ Cruise firmasına ait "Mein Schiff 5" gemisinden inen çoğunluğu Alman 2 bin 570 yolcudan bazıları, tur otobüsleriyle Efes Antik Kenti, Meryemana Evi ve Şirince'yi ziyaret etti, Kuşadası'nda alışveriş yaptı.
Efes Antik Kenti 17.4.2017
Kuşadası'na Sezonun İlk Transatlantik Gemisi Geldi
Ege Ports Limanı'na yanaşan Malta bayraklı TUİ Cruise firmasına ait "Mein Schiff 3" gemisinden inen çoğunluğu Alman 2 bin 739 yolcudan bazıları Efes Antik Kenti ve Meryemana Evi'ni ziyaret etti bazıları da Kuşadası'nda alışveriş yaptı.
Efes Antik Kenti: Kuşadası'nda Kruvaziyer TurizmiEfes Antik Kenti 15.4.2017
Efes Antik Kenti 14.4.2017
Kruvaziyer Turizmi
Kuşadası Ege Ports Yolcu limanına yanaşan, TUI Thomson şirketine ait Malta bayraklı Thomson Spirit gemisinden inen, çoğunluğu İngiltere vatandaşı yolcuların bir kısmı, Meryemana Evi ve Efes Antik kenti için düzenlenen turlara katılırken, bir kısmı da ilçe merkezinde alışveriş yapmayı tercih etti.
Efes Antik Kenti 23.3.2017
25 Mart'ta Geleceği Aydınlatmak için Işıkları Bir Saatliğine Kapatıyoruz
Gerçekleştirdiği örnek çalışmalarla çevre konusundaki en duyarlı kuruluşlar arasında yer alan VİKO by Panasonic, WWF-Türkiye tarafından yürütülen Dünya Saati etkinliğine ana sponsor olarak destek veriyor. Dünyanın en büyük çevre etkinliklerinden biri olan Dünya Saati'ne, 2016 yılında Türkiye'nin de aralarında yer aldığı 178 ülkeden milyonlarca insan katılmıştı. Her yıl milyonlarca insanın, bir saatliğine ışıkları kapatarak küresel iklim değişikliği konusunda önemli bir farkındalık oluşturmasını sağlayan Dünya Saati etkinliğine Türkiye'de Boğaziçi Köprüleri, Dolmabahçe Sarayı ve Sultanahmet Camii gibi anıtsal yapıların yanı sıra Efes Antik Kenti, Selimiye Camii ve Peri Bacaları da ışıklarını kapatarak bu önemli etkinliğe değer katacak.
Efes Antik Kenti: Antalya Pilota Uçak MezarEfes Antik Kenti 14.2.2017
Efes Antik Kenti: Pilota Uçak MezarEfes Antik Kenti 14.2.2017
Efes Antik Kenti 14.2.2017
Dha Yurt Bülteni-4
Türk Hava Kurumu'na ait T-67 tipi eğitim uçağı, 19 Kasım 2011 tarihinde Selçuk Efes Antik Kenti yakınındaki ayva bahçesine düştü.
Efes Antik Kenti: Pilota Uçak MezarEfes Antik Kenti 14.2.2017
Efes Antik Kenti: Kuşadası'nda Taş Ocağı TepkisiEfes Antik Kenti 6.2.2017
Efes Antik Kenti: Uzuncaburç Kışın Bir Başka GüzelEfes Antik Kenti 27.1.2017
Efes Antik Kenti 18.1.2017
Tarihi Yortan Kabı Türkiye'ye İade Edildi
Açıklamada, 1960'lı yıllarda Efes Antik Kenti'ni ziyaret eden İngiltere vatandaşı Thelma Bishop'un hediyelik eşya olarak satın aldığı ve daha sonra İngiltere'deki bir müzayede evi vasıtasıyla testinin kültür varlığı olarak tespit edilmesinin ardından Bishop'un testiyi Türkiye'ye iade etmeye karar verdiği bildirildi.
Efes Antik Kenti 6.12.2016
Selçuk Travel Turkey'de
Selçuk'un tanıtımı için iki stant Selçuk Belediyesi turizm dünyasının en önemli organizasyonlarından biri sayılan Travel Turkey Fuarı'nda, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan dört bileşenin (Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi, Ayasuluk Kalesi, Çukuriçihöyük) yanı sıra, her yıl Ocak ayının üçüncü Pazar günü kentle özdeşleşen deve güreşleriyle de yer alacak.
Efes Antik Kenti: 2017 Selçuk'un Yılı Olacak'Efes Antik Kenti 21.11.2016
Şu an buradasınız: Efes Antik Kenti Haberleri | Efes Antik Kenti Haber - Haberler - Sayfa 8 - Efes Antik Kenti haberleri, son dakika efes antik kenti haber ve gelişmeleri burada. Efes Antik Kenti'nde Sünnet Düğünü Yapıldığı İddialarını Değerlendiren Kültür ve Turizm Bakanı Nabi....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.4.2020 23:59:57. #1.15#
title