Edu: 'Futbol İçinde Her Şey Olabilir. Şampiyonluk İddiamız Devam Ediyorsa, Sonuna Kadar Kovalamalıyız'

Fenerbahçeli Futbolcu Edu, Gençlerbirliği Maçı Sonrası Yaptığı Açıklamada, 'Futbol İçinde Her Şey Olabilir. Şampiyonluk İddiamız Devam Ediyorsa, Sonuna Kadar Kovalamalıyız' Dedi.

Edu: 'Futbol İçinde Her Şey Olabilir. Şampiyonluk İddiamız Devam Ediyorsa, Sonuna Kadar Kovalamalıyız'

Fenerbahçeli futbolcu Edu, Gençlerbirliği maçı sonrası yaptığı açıklamada, ''Futbol içinde her şey olabilir. Şampiyonluk iddiamız devam ediyorsa, sonuna kadar kovalamalıyız'' dedi.

Brezilyalı futbolcu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Biz kendi maçımıza konsantre olduk. Gençlerbirliği'ni yenmemiz gerekiyordu ve yendik. Sivas'tan gelecek bizim için olumlu haber, mutlu edebilirdi. Ama biz önce kendi işimizi yapmalıydık. Sezon içinde kaybettiğimiz puanları son dönemde arıyoruz. Sadece Galatasaray maçı değil, diğer maçlarda kaybettiğimiz puanları da arıyoruz. Bunlardan ders çıkarmalıyız. Seneye bu noktaya bırakmamamız gerekiyor. Futbol içinde her şey olabilir. İddiamız devam ediyorsa, sonuna kadar kovalamalıyız. Trabzonspor maçını kazanıp, Galatasaray'ın maçının sonucuna bakacağız. Önce bizim Trabzonspor karşısında 3 puan almamız gerekiyor'' diye konuştu.

Bu arada, Gençlerbirliği oyuncusu Erkan Özbey de Fenerbahçe karşısında iyi mücadele ettiklerini belirterek, ''Fenerbahçe karşısında Anadolu takımlarının yaptığı klasik basit hataları yaparak goller yedik ve mağlup olduk. Ancak küme düşmesi kesinleşmiş olan Kasımpaşa'nın onurlu mücadelesinin tüm takımlara örnek olmasını diliyor ve onları tebrik ediyorum. Ayrıca, Deivid'in ortaladığı top elime çarptı. Hakem penaltı da verebilirdi'' dedi.

Kaynak: CHA