Edremit Körfezi Haberleri

Edremit Körfezi haber, Edremit Körfezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edremit Körfezi - 29.07.2020
Yenikapı-Bandırma feribot seferlerinde bayram tatili yoğunluğu başladı
Tatilciler, Balıkesir'i İzmir, İstanbul ve Edremit Körfezi'ne bağlayan kara yollarında da yoğunluk oluşturdu.
Edremit Körfezi - 19.07.2020
Kuzey Egeli turizmciler bayramda yüzde 90 doluluk bekliyor
Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamındaki normalleşme sürecinde yeniden açılan iç turizmin önemli destinasyonlarından Edremit Körfezi'ndeki tesisler, Kurban Bayramı'nda yüzde 90 doluluk bekliyor.
Edremit Körfezi - 13.06.2020
Tüketicilere "İnternette ucuza satılan zeytinyağına itibar etmeyin" uyarısı
Üreticiden zeytinyağının litresinin çıkış maliyetinin 20 lira civarında olduğu bilgisini veren Semerci, geçen hafta 20,5 liradan zeytinyağı aldığını dile getirdi. Devlete ödenen stopaj da eklendiğinde litre maliyetinin 21 liraya çıktığını aktaran Semerci, şöyle devam etti: "Bizim gibi bu işin yıllardır ticaretini yapan bir insan için bunlar müşterilerimizin karşısında da mahcubiyete neden oluyor. Müşterilerimiz 'Neden onlar 75 liraya 5 kilogramlık tenekeyi satıyor da siz 130 liraya satıyorsunuz?' diye soruyor. 5 kilogramlık bir teneke zeytinyağının bize maliyeti 120 lira. Piyasada 130-150 liranın altında 'sızma' adıyla satılan zeytinyağına lütfen tüketicilerimiz itibar etmesin. Bunlar genelde bitkisel yağların içinde en ucuz olan birtakım yağlarla karıştırılarak ve içine zeytinyağı esansı, zeytinyağı rengi gibi kimyasal maddelerle karıştırılarak piyasaya sürülmekte." Hakiki ürünlerde "Edremit Körfezi zeytinyağıdır" yazacak Mehmet Hakkı Semerci, Edremit Ticaret Odası olarak geçen yıl Zeytinyağı İzleme Komitesi kurduklarını hatırlattı.
Edremit Körfezi - 06.06.2020
Kuzey Ege turizminin gözdesi Cunda Adası misafirlerini ağırlamaya başladı
Balıkesir'in "Adalar Kenti" olarak nitelendirilen ilçesi Ayvalık'a bağlı 22 adadan sadece Cunda ve Lale Adalarında yerleşim bulunuyor. Hizmete 1964'te açılan "boğaz köprüsü"nden geçilerek kara yoluyla ve Ayvalık'tan teknelerle ulaşımın sağlandığı Cunda Adası, Edremit Körfezi ve Kuzey Ege'nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alıyor.
Edremit Körfezi - 01.06.2020
Edremit Körfezi'nde üretilen zeytinler kalite analizinden geçirilecek
Burhaniye Ticaret Odasınca zeytincilikle ilgili hazırlanan "Kalite İçin Analiz" başlıklı proje, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü koordinasyonunda belirlenen "Sanayi Altyapısının Geliştirilmesi" (SAGE) temalı mali destek programı kapsamında desteklenmeye hak kazandı.
Edremit Körfezi - 15.05.2020
Bereketli toprakların ülkesi: Türkiye
Balıkesir'in Edremit Körfezi, Türkiye'nin önemli zeytin üretim merkezleri arasında yer alıyor.
Edremit Körfezi - 02.05.2020
Edremit'te polis ve jandarmanın denetimleri sürüyor
Edremit Körfezi'nde, vatandaşların sahil kesimleriyle park ve bahçelere gitmelerini önlemek amacıyla bekçiler de devriye görevi yapıyor.
Edremit Körfezi - 10.04.2020
Balikesir'de 4 ilçeye özel araç giriş ve çıkışları yasaklandı
BALIKESİR'in Edremit Körfezi'nde bulunan turistik Ayvalık, Gömeç, Burhaniye ve Edremit ilçelerine özel araç girişleri İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına göre yasaklandı.
Edremit Körfezi - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen koronavirüse karşı önlemler artırılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda son olarak 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlar için İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkma yasağı getirildi. Geçtiğimiz haftaya kadar özellikle hafta sonları kalabalık olan Edremit Körfezi'ndeki turistik bölgelerin de boşaldığı gözlendi.
Edremit Körfezi - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de görülen koronavirüse karşı önlemler artırılmaya devam ediliyor. Bu kapsamda son olarak 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlar için İçişleri Bakanlığı tarafından sokağa çıkma yasağı getirildi. Geçtiğimiz haftaya kadar özellikle hafta sonları kalabalık olan Edremit Körfezi'ndeki turistik bölgelerin de boşaldığı gözlendi.
Edremit Körfezi - 14.03.2020
Koronavirüs Edremit Körfezi'nde turizmi olumsuz etkiledi
Edremit Körfezi'ndeki turizm işletmelerinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) endişesi nedeniyle rezervasyon iptalleri yaşandığı bildirildi.
Edremit Körfezi - 14.03.2020
'Koronavirüs' tatilinde, Edremit Körfezi'ndeki sahiller doldu
BALIKESİR'in Edremit Körfezi'nde bulunan sahil bölgeleri, koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilmesiyle birlikte, hareketli günler yaşamaya başladı.
Edremit Körfezi - 14.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- -Çanakkale Boğazından geçen Rus savaş gemisinden genel ve detay görüntü Mustafa SUİÇMEZ/ÇANAKKALE =============================== 'Koronavirüs' tatilinde, Edremit Körfezi'ndeki sahiller doldu BALIKESİR'in Edremit Körfezi'nde bulunan sahil bölgeleri, koronavirüs nedeniyle okulların tatil edilmesiyle birlikte, hareketli günler yaşamaya başladı.
Edremit Körfezi - 13.03.2020
Edremit Körfezi'ndeki betonlaşma, zeytin ağaçlarından sonra su kuşlarının sayısını da...
BALIKESİR'in Edremit Körfezi'nde Ayvalık Kuş ve Doğa Gözlem Topluluğu'nca yapılan kış ortası su kuşu sayımında (KOSKS), önceki yıla göre martı dışındaki diğer su kuşları türünde yüzde 20 oranında azalma yaşandığı saptandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Edremit Körfezi Haberleri | Edremit Körfezi Haber - Haberler - Sayfa 4 - Edremit Körfezi haberleri, son dakika edremit körfezi haber ve gelişmeleri burada. Yunanistan'ın ölüme terk ettiği 74 kaçak göçmeni Sahil Güvenlik kurtardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.07.2021 22:54:18. #1.13#

title