Edremit Altınoluk'ta Malatyalılar Gecesi Düzenlenecek

Edremit Altınoluk'ta Malatyalılar Gecesi Düzenlenecek

Balıkesir'in Edremit İlçesi Altınoluk'ta 27 Haziran'da 'Edremit Körfezi Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği' Tarafından Tanışma ve Dayanışma Gecesi' Düzenlenecek.

Edremit Altınoluk'ta Malatyalılar Gecesi Düzenlenecek

Balıkesir'in Edremit ilçesi Altınoluk'ta 27 Haziran'da 'Edremit Körfezi Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği' tarafından tanışma ve dayanışma gecesi' düzenlenecek.

Edremit Körfezi Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Önder, açıklamasında, "Edremit Körfezi Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından, Malatyalılar Tanışma ve Dayanışma Gecesi 27 Haziran Cumartesi günü Altınoluk Narlı Altı İskele Mevkii'nde saat 20.00'de düzenlenecek. Malatyalılar Gecesi'nde, Mehmet Balaban, İsmail Özden ve Muzaffer Özdemir ile sürpriz sanatçılar konser verecek." dedi.

Dernek Başkanı Mustafa Önder, Balıkesir ve civarındaki tüm Malatyalıları geceye beklediklerini ifade ederek, "Ayrıca davete Malatya'dan da geceye katılacak dostlarımız bizlerle beraber olacak. Bu gecenin amacı dostluk, tanışma ve dayanışmadır. Tüm Malatyalıları ve Körfez halkını aramızda görmekten kıvanç duyacağız. Malatyalılar olarak Edremit'ten Malatya'ya dostluk ve kardeşlik köprüsünü kurduk. Bu köprü inşallah bir ömür boyu dimdik ayakta kalacak." dedi.

(CİHAN)

Kaynak: CHA