Edirne Valisi Şahin, Yöresel Ürünler Pazarı'nın Açılışına Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Edirne Valisi Şahin, Yöresel Ürünler Pazarı'nın Açılışına Katıldı

AA - Haberler | Yerel
Edirne Valisi Şahin, Yöresel Ürünler Pazarı'nın Açılışına Katıldı

EDİRNE (AA) - Edirne'de açılan Yöresel Ürünler Pazarı'nda Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen firmalar yöresel ürünlerini sergiledi Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tarihi Ekmekçizade Kervansarayı'ndaki pazarın açılışında yaptığı konuşmada, özellikle insanların midesine hitap eden çok güzel bir pazarın açılışını yaptıklarını belirtti.

EDİRNE  (AA) - Edirne'de açılan Yöresel Ürünler Pazarı'nda Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen firmalar yöresel ürünlerini sergiledi

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Tarihi Ekmekçizade Kervansarayı'ndaki pazarın açılışında yaptığı konuşmada, özellikle insanların midesine hitap eden çok güzel bir pazarın açılışını yaptıklarını belirtti.

Farklı illerden gelen firmaların, pazarda yöresel ürünlerini sergileme fırsatı bulduğunu ifade eden Şahin, "Bu tarihi mekanda böyle bir gıda fuarının açılmasından dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum. Tabiki buradaki ürünlerin bir benzerleri şehrimizde de satılıyor. O vesileyle bu gibi fuarların sık açılmaması lazım. Buradaki esnafları da düşünmek lazım. İlk kez böyle bir fuar açıldığı için 'evet' dedim. Hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Açılışın ardından Vali Şahin ve beraberindekiler pazarı gezerek beğendiği ürünlerden bazılarının tadına baktı.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500