Edirne'nin Sorunları Tek Rumeli Televizyonunda Tartışılacak

Edirne'nin Sorunları Tek Rumeli Televizyonunda Tartışılacak

Edirne'nin Sorunları, Tek Rumeli Televizyonundan Yayınlanacak "Edirne Tartışıyor" Programında Tartışılacak.

Edirne'nin Sorunları Tek Rumeli Televizyonunda Tartışılacak

Edirne'nin sorunları, Tek Rumeli televizyonundan yayınlanacak "Edirne Tartışıyor" programında tartışılacak.

Program yapımcısı ve kanalın bölge sorumlusu Gökhan Tuzladan, yaptığı yazılı açıklamada, "Edirne Tartışıyor" programının amacının Edirne sorunlarının tespiti ve çözüm önerilerini belirlemek olduğunu belirtti.

Tuzladan, 14 Şubat Pazartesi günü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'ndan saat 16.00'da canlı olarak yayınlanacak programa AK Parti Milletvekili Necdet Budak, CHP Milletvekili Rasim Çakır, MHP Milletvekili Cemalettin Uslu, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Güler ,Edirne Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Yardımcı, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Emin İnağ, Edirne Sanayici ve İş adamları Derneği Başkanı İsmet Açıkgöz, Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, Anadolu Ajansı Edirne Bölge Müdürü ve Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Derya Sarılarlı'nın konuk olarak katılacağını ifade etti.

Bölgeden canlı yayınlara ağırlık vereceklerini de bildiren Tuzladan, "Tek Rumeli TV olarak bundan böyle Edirne'den canlı yayınlarımız daha sık olacak. Ayrıca her hafta banttan yayınlanacak olan bir programında hazırlığı içindeyiz. Edirne'nin sesini ve görsel zenginliklerini Tek Rumeli TV aracılığı ile tüm dünyaya duyuracağız ve Rumeli insanını Tek Rumeli çatısı altında buluşturacağız" dedi.

- EDİRNE

Kaynak: AA