Edirne'den Kısa Kısa

Edirne'den Kısa Kısa

AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Tuna Bekleviç, genel seçim dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Edirne'den Kısa Kısa

AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Tuna Bekleviç, genel seçim dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Bekleviç, yaptığı yazılı açıklamada, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren, Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, Meriç Kaymakamı Nurullah Karaman ve Uzunköprü Gazi Turhan Bey Yaşatma Derneği Başkanı Nedret Akbulut ile AK Parti Havsa İlçe Başkanlığı'nı  ziyaret ettiğini belirtti.

Bekleviç, mahalle ve esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdiklerini kaydetti.

 

-AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Budak

 

AK Parti Edirne Milletvekili Aday Adayı Necdet Budak, AK Parti Uzunköprü İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Budak, burada yaptığı konuşmada, vatandaşlara layık olmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Edirne ve çevresinde tanındığını belirten Budak, "Beni herkes tanıyor. Kendimi tanıtmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Çıkmış olduğum bu yolda sizlerle beraber yürümekten çok mutluyum. Bizler her ne kadar seçilecek olsak da olmasak da kalplerimiz sizinle beraber olacaktır. Önümüzde uzun bir süreç var ve bu süreçte siz değerli kardeşlerim ile birlikte bir olup birlik olacağım" diye konuştu.

 

-CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Çakır

 

CHP Edirne Milletvekili Aday Adayı Rasim Çakır, vatandaşın güvenini kazanmanın her şeyin üzerinde olduğunu söyledi.

Çakır, ilçedeki bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda, bir süredir siyasetten uzak kaldığını söyledi. Partisinin kararı ve eşinin desteğiyle milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini anlatan Çakır, "Bu benim gireceğim son seçim olacaktır. Her ne kadar seçilmesekte önemli olan sizlerin güvenini kazanmaktır. Vatandaşın güvenini kazanmak her şeyin üzerindedir" şeklinde konuştu.