Edirne'de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi - Haberler
Haberi Paylaş

Edirne'de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Edirne'de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi

Türkiye Cumhuriyeti’nin 92. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin, ‘Cumhuriyet Resepsiyonu’ düzenledi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 92. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin, 'Cumhuriyet Resepsiyonu' düzenledi.

Edirne Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı'nda Vali Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen resepsiyona Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Kamuran Ersan, İl Emniyet Başmüdürü Armağan Adnan Erdoğan, şehit aileleri, gazi ve aileleri, kamu kurum il müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, basın kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, gecede yaptığı konuşmada, kentte düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin coşkuyla kutlandığını belirterek, resepsiyona katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Görev süresince son kez vali olarak resepsiyon düzenlediğini dile getiren Vali Dursun Ali Şahin, "Son resepsiyonum olmasına rağmen en coşkulu ve en görkemli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Edirne'de yaşadım. Herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. - EDİRNE

Edirne'de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi

Edirne'de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım