Edirne Belediye Başkanı Sedefçi, Ölüm Tehdidi Aldığını Söyledi

Edirne Belediye Başkanı Sedefçi, Ölüm Tehdidi Aldığını Söyledi

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Şehir İçi Hat Güzergahlarının Değiştirilmesinin Ardından Ölüm Tehditleri Almaya Başladığını Söyledi. Tehditlerden Sonra Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunmadığını ve İkinci Koruma Talebi Olmadığını Belirten Sedefçi, "Zaten Şu Anda Bir Tane Korumam Var" Dedi.

Edirne Belediye Başkanı Sedefçi, Ölüm Tehdidi Aldığını Söyledi

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, şehir içi hat güzergahlarının değiştirilmesinin ardından ölüm tehditleri almaya başladığını söyledi. Tehditlerden sonra savcılığa suç duyurusunda bulunmadığını ve ikinci koruma talebi olmadığını belirten Sedefçi, "Zaten şu anda bir tane korumam var" dedi.

Belediye meclis salonunda düzenlediği basın toplantısında tehdit aldığını ifade eden Sedefçi, "Güya beni ortadan kaldıracaklarmış, beni temizleyeceklermiş. Benim kimseden korkum yok. Ben halkın menfaati için çalışıyorum" dedi. Ölüm tehditlerinden korkmadığını kaydeden Başkan Sedefçi, "Ben her zaman halkın içinde olan biriyim. Bu tür palavralardan da korkmuyorum. Emniyetten benim güvenliğimi sağlaması için bir korumam var, ikinci bir koruma için de hiçbir talebim olmadı. Mesai bittikten sonra korumam evine gidiyor, ben ise kahveye gidiyorum, istediğim yere tek başıma gidiyorum. Edirne için ölmeye hazırım" diye konuştu.

(İA-RA-OK-Y)