EDİP ÇAKICI HABERLERİ

Edip Çakıcı haber, Edip Çakıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edip Çakıcı 10.4.2014
Polis Teşkilatının 169. Kuruluş Yıl Dönümü
Günün anısına pasta kesilerek, davetlilere ikram edilen programa Kaymakamı Edip Çakıcı, Osmaneli Cumhuriyet savcıları Volkan Altun, Volkan Işık, Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca, İl Genel Meclis üyeleri Hakan Özkan, Orhan Uğur, daire amirleri, emekli polis memurları ve vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı 16.2.2014
Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurulu
Osmaneli Sosyal Hizmetler Salonu'nda düzenlenen ve 42 esnafın katılımıyla gerçekleştirilen genel kurula, Kaymakam Edip Çakıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halit Gölcan, AK Parti Belediye Başkan adayı Münür Şahin, CHP Belediye Başkan adayı Hayati Zat ve MHP Belediye Başkan adayı Mustafa Kürek, ilçe oda başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Edip Çakıcı 12.2.2014
Osmaneli'de "Osip" Toplantısı
Osmaneli Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kaymakam Edip Çakıcı, İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.
Edip Çakıcı 24.1.2014
Okullarda Karne Heyecanı
  Osmaneli   Osmaneli Kaymakam Edip Çakıcı, öğrencilere karnelerini dağıttı.
Edip Çakıcı 10.11.2013
Büyük Önder Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 75. Yılı
-Osmaneli- Osmaneli'deki törenlerde ise Atatürk Anıtı'na çelenk sunan Kaymakam Edip Çakıcı ve beraberindekiler, iki dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nı okudu.
Edip Çakıcı 29.10.2013
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Topçuoğlu, yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 90. yıl dönümünü gurur ve sevinç hisleri eşliğinde milletçe kutladıklarını belirterek, şunları söyledi: "Cumhuriyet ilanı, esasen Osmanoğlularının saltanatına son verilmesinden ibaret değildir. Türk milletinin 'sahibi olduğu coğrafyadaki' bin yıllık asil duruşunun, yeni ve çağdaş bir zihniyet ve devrim ile ebedileştirilmesidir. Haklara sahip olmak, kullanmak, yönetime katılmak, gerektiğinde hesap sormak 'tebaa' değil 'yurttaş' olmakla mümkündür. Devletin gücünü hukuk ile sınırlayan ve tüm vatandaşlara yönetimde eşit söz ve temsil hakkı tanıyan cumhuriyet rejimi bu yönüyle hep sözü edilen devlet-millet bütünleşmesinin hakiki kaynağıdır. Kuşkusuz Cumhuriyeti çok iyi anmak, kusursuz biçimde kutlamak, onu yaşatmaya yetmez. Milletimizin sarsılmaz iradesi ve cumhuriyetimizi sonsuza dek yaşatma azmi tüm düşman ve beraberindekileri yok edecek güçtedir." Şiirlerin okunmasının ardından Gazimihal İlkokulu ve Şehit Kemal Ay Lisesi öğrencileri halk oyunları gösterisi sundu. Kutlamalar, şiirlerin okunması ve resmi geçit töreniyle sona erdi.  -Osmaneli- Osmaneli ilçesinde Kaymakam Edip Çakıcı'nın makamda tebrikleri kabul etmesiyle başlayan törenler, İlçe Stadı'nda Çakıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Merdan Akbulut, Belediye Başkanı Mehmet Isıkan'ın halkın ve öğrencilerin bayramını kutlamasıyla devam etti.
Edip Çakıcı: Osmaneli' de BayramlaşmaEdip Çakıcı 16.10.2013
Edip Çakıcı: Türk Ytong 50. Yıl KutlamalarıEdip Çakıcı 9.10.2013
Edip Çakıcı 1.10.2013
Osmaneli'de TOKİ Camisi Temel Atma Töreni
Törene, Osmaneli kaymakamı Edip Çakıcı, Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, İlçe müftüsü Aydın Bostancı, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca ve AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleri, TOKİ site yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı: 19 Eylül Gaziler GünüEdip Çakıcı 19.9.2013
Edip Çakıcı: Osmaneli'de Gaziler Günü KutlandıEdip Çakıcı 19.9.2013
Edip Çakıcı 30.8.2013
Büyük Zaferin 91. Yıl Dönümü
 -Osmaneli- Törenlere, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Merdan Akbulut, Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, İlçe Emniyet Müdürü Hicri Görgün, daire müdürleri, askeri erkan, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı 29.8.2013
Osmaneli Kaymakamı Çakıcı'ya Ziyaretler
İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Gümüşhane'nin Şiran ilçesinden Osmaneli Kaymakamlığına atanan Edip Çakıcı'ya ziyaretler devam ediyor.
Edip Çakıcı 27.8.2013
Osmaneli Kaymakamı Çakıcı'ya Ziyaretler
İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Gümüşhane'nin Şiran ilçesinden Osmaneli Kaymakamlığına atanan Edip Çakıcı'ya ziyaretler devam ediyor.
Edip Çakıcı 9.6.2013
İlahiyatçı Hatipoğlu, Kelkit'te Konferans Verdi
Kelkit Belediyesi tarafından İlçe Spor Salonunda organize edilen konferansı, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Kelkit Kaymakam Vekili Şiran Kaymakamı Edip Çakıcı, Kelkit Belediye Başkanı Muammer Duran, Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, İlçe Müftüsü Abdullah Kır ile kalabalık bir topluluk izledi.
Şu an buradasınız: Edip Çakıcı Haberleri | Edip Çakıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Edip Çakıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Edip Çakıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Düzmeşe ve Oğulpaşa Köylerinde Arazi Sulamasında Kullanılan Hatta Sayaçlar Takıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 17:32:18. #1.15#
title