EDİP ÇAKICI HABERLERİ

Edip Çakıcı haber, Edip Çakıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edip Çakıcı: Cumhuriyet 93 YaşındaEdip Çakıcı 29.10.2016
Edip Çakıcı 19.9.2016
19 Eylül Gaziler Günü
Osmaneli ilçesinde de Hükümet Konağı önünde Gaziler Günü nedeniyle tören düzenlendi. Törende, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Garnizon Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Rıza Gazel, Belediye Başkanı Münür Şahin, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Edip Çakıcı: Osmaneli'de Gaziler Günü KutlandıEdip Çakıcı 19.9.2016
Edip Çakıcı: 30 Ağustos Zafer BayramıEdip Çakıcı 30.8.2016
Edip Çakıcı: 30 Ağustos Zafer BayramıEdip Çakıcı 30.8.2016
Edip Çakıcı: 30 Ağustos Zafer BayramıEdip Çakıcı 30.8.2016
Edip Çakıcı 25.8.2016
Vali Elban'dan Osmaneli İlçesine Ziyaret
Elban ve beraberindekileri, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Murat Aksu, Belediye Başkanı Münür Şahin ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç ile daire müdürleri karşıladı.
Edip Çakıcı 17.8.2016
Şehit Ailesine "Şehadet Beratı"
Vali Elban, şehit Osman Er'in Osmaneli ilçesi İnönü Mahallesi'nde yaşayan ailesini, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç, Kaymakam Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin ve beraberindekilerle ziyaret etti.
Edip Çakıcı 21.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Programa, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Merdan Akbulut, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç, AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Edip Çakıcı 27.6.2016
Bilecik Valisi Elban'dan İlçe Ziyaretleri
Osmaneli ilçesinde Kaymakam Edip Çakıcı tarafından Osmaneli Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) karşılanan Vali Elban, OSB hakkında bilgi aldıktan sonra kent merkezinde Osmanlı'nın son dönemlerindeki sivil mimari örnekleri olan tarihi evlerin bulunduğu sokakları gezdi.
Edip Çakıcı 13.6.2016
Osmaneli'de Ortaokul ve Lise Öğrencileri Bilim Fuarında Hünerlerini Sergilediler
Konuşmanın ardından Atatürk Ortaokulu öğrencilerin hazırlamış olduğu halk oyunları ilgiyle izlendi. Gösterilerden sonra fuarın açılış kurdelesinin protokol üyeleri tarafından kesilmesinin ardından öğrenciler, programa katılan davetlilere projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Osmaneli Kapalı Pazarda düzenlenen ve 3 gün açık kalacağı belirtilen fuara, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkanı yardımcısı Hayati Kaba, Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, Şube Müdürü Aygül Akkaya, Osmaneli Ziraat Bankası Şube Müdiresi Canan Aşkın, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Edip Çakıcı 31.5.2016
Bilecik'ten Kısa Kısa
Belenalan köyünde vali yardımcıları Hıdır Kahveci ve Burhan Terzioğlu, Kaymakam Edip Çakıcı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Akat, Halk Sağlığı İl Müdürü Ömer Balcı ve Bilecik Doğa Sporları (BİDOS) grubu ile vatandaşlar bir araya gelerek, yaklaşık 8 kilometrelik yürüyüşün ardından Dereyörük kamp merkezine geldi.
Edip Çakıcı 26.5.2016
Osmaneli'nde Eğitime Destek
Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, Ziraat Odası Başkanı Ertuğrul Ünver, dernek üyeleri, Hisarcık Beşeveler Ortaokul Müdürü Ali Devrim Aygül ve öğretmen ve öğrencilerin katıldığı törende, okulun ihtiyacı olan bilgisayar odasına kavuşmasına vesile olan dernek üyelerine teşekkür etti.
Edip Çakıcı 19.5.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Şener Öner, törende yaptığı konuşmada, 19 Mayıs'ın sadece Türk milli kurtuluş hareketinin başlangıcı olmadığını, yeni Türk devletinin de çağdaş değerlerle yerini almasının adı olduğunu ifade etti. Program, Belediye Şehitler Stadı'nda Kaymakam Edip Çakıcı, Garnizon Komutanı Merdan Akbulut, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, daire ve okul müdürleri, vatandaşların katılımıyla devam etti.
Edip Çakıcı 18.5.2016
Osmaneli'nde "Tübitak 4006 Bilim Fuarı"
Kaymakam Edip Çakıcı, Hisarcık Beşevler Ortaokulu'ndaki açılışta, bilimin ve bilimsel çalışmaların yeni nesiller tarafından benimsenmesinin teşvik edilmesi, bilimin günlük hayatla ilişkilendirilmesi, farklı gelişimsel ve bilimsel seviyedeki her çocuğa bilimsel proje yapma fırsatının sunulması adına önemli olduğunu kaydetti.
Edip Çakıcı 23.4.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Osmaneli Osmaneli ilçesindeki törenler, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Osmaneli Balaban İlkokulu'ndaki kutlamalara Kaymakam Edip Çakıcı, Osmaneli İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Merdan Akbulut, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekici ve daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.
Edip Çakıcı 17.4.2016
Kutlu Doğum Haftası
Hazreti Muhammed'i daha iyi tanımak, anlamak ve O'nu hayatın her alanında kendilerine rehber edinmek istediklerini söyleyen Kurt, sözlerine şöyle devam etti: "Hayatımızın her şubesinde, yememizde, içmemizde ve oturmamızda Hazreti Peygamberi kendimize örnek edinerek ancak dünya ve ahiret mutluluğuna erebiliriz. Allah'ın dini iki kelime üzerine kuruludur. Bunlardan ilki kelime-i tevhid, ikincisi vahdettir. Allah'ın birliğini ifade eden tevhid, Müslümanların birliğini ifade eden vahdet. Bugün tüm İslam coğrafyasında Müslümanların yaşamakta olduğu sıkıntıların ana sebebi bu iki kavramdan uzaklaşmamızdır." Konferansın sonunda Kaymakam Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin, Kurt'a çeşitli hediyeler verdi.
Edip Çakıcı 10.4.2016
Türk Polis Teşkilatı'nın 171. Yıl Dönümü
Gölpazarı Gölpazarı ilçesinde de Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Öner Sevük, vatanın, milletin ve vatandaşların huzur ve güvenliğini cansiperane olarak koruma görevini üstlenen teşkilatın kuruluşunun 171. yılını geride bıraktıklarını anımsatarak, kurulduğu günden itibaren devletin ve milletin hizmetinde olan teşkilatın, devletin var oluşuyla birlikte asayişi sağlamak, toplumun huzurunu korumak ve sürekliliğini sağlama görevini yerine getirdiğini söyledi. Kaymakam Tuncay Topsakaloğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Dinç, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ve daire amirleri ile siyasi parti temsilcilerinin Emniyet Amirliğini ziyaret etmesiyle sona erdi. Pazaryeri Garnizon Komutanı İlhan Canseven, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Emniyet Amiri Hüseyin Deniz, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları, mahalle ve köy muhtarları, polis memurları ile vatandaşlar katıldı. Atatürk Anıtı'na çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Bürolar Amiri Altan Demirezen'in günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. Daha sonra İlçe Emniyet Amiri Deniz, makamında tebrikleri kabul etti. Osmaneli Osmaneli ilçesinde ise törenler, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Tezcan Alaç'ın Atatürk Anıtında çelenk koyması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Alaç, Hükümet konağı önünde düzenlenen Kaymakam Edip Çakıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Merdan Akbulut, Belediye Başkanı Münür Şahin, Cumhuriyet savcısı Volkan Işık, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı törende bir konuşma yaptı.
Edip Çakıcı 18.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
Gölpazarı Gölpazarı ilçesindeki törenler Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulmasıyla başladı. Törende saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Daha sonra şehit mezarlığı ziyaret edildi, karanfil bırakıldı. Tören, Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Salonu'nda, İmam Hatip Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan programla devam etti. Öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, "Çanakkale destanı" adlı oratoryo gösterisi ve kahramanlık türküleri ile program sona erdi. Etkinliğe Vali Yardımcısı ve Kaymakam Vekili Abdulmuttalip Akdemir, Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Dinç, daire müdürleri, okul müdürleri, gazi ve şehit yakınları ile siyasi parti temsilcileri katıldı. Pazaryeri Çanakkale Şehitliği'nde düzenlenen törende, Atatürk Anıtı'na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenkleri konuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Astsubay Çavuş Bedirhan Karahan bir konuşma yaptı. İlçe Müftüsü Ramazan Kara'nın Kur'an-ı Kerim tilaveti okumasının ardından, Kaymakam İbrahim Özdel, Garnizon Komutanı İlhan Canseven, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve beraberindekiler, şehit abidelerine karanfiller bıraktı ve dua etti. Atatürk Ortaokulu'nda öğrenciler tarafından hazırlanan program, okullararası düzenlenen şiir, kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi, öğrencilerin hazırladığı tiyatro ve oratoryo gösterisiyle sona erdi. Tiyatro gösterisi sırasında salonda bulunan şehit aileleri, gaziler ve protokol üyeleri duygusal anlar yaşadı. Osmaneli Osmaneli Hükümet Konağı önündeki törenler, Kaymakam Edip Çakıcı, Garnizon Komutanı Jandarma Başçavuş Merdan Akbulut, Belediye Başkanı Münür Şahin ve beraberindekilerin Atatürk Anıtı'na çelenk sunması, saygı duruşunda bulunması ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.
Şu an buradasınız: Edip Çakıcı Haberleri | Edip Çakıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Edip Çakıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Edip Çakıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Osmaneli'de 3 Bin 75 Öğrenci Karne Heyecanı Yaşadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 10:47:21. #1.14#
title