Eceabat Haberleri

Eceabat haber, Eceabat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eceabat - 07.04.2020
Çanakkale'de fırtına feribot seferlerini etkiliyor (2)
ECEABAT ARASINDAKİ BAZI SEFERLER İPTAL EDİLDİÇanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, poyraz fırtınası nedeniyle Çanakkale-Eceabat hattı arasında bazı feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.
Eceabat - 05.04.2020
Kuzey Ege ve Güney Marmara'da feribot seferlerine fırtına engeli (3)
ÇANAKKALE BOĞAZ HATTINDAKİ SEFERLER DE DURDU Çanakkale'de poyraz fırtınasının akşam saatlerinden itibaren şiddetini artırması üzerine, iptal edilen feribot seferlerine yenileri eklendi. Gestaş firmasıdan yapılan açıklamada, Çanakkale'den Eceabat'a saat 01.
Eceabat - 05.04.2020
Çanakkale Boğazı'nda fırtına deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor
Çanakkale Boğazı ile adalar hattında yolcu ve araç taşıyan GESTAŞ AŞ'den yapılan açıklamaya göre, bölgedeki fırtına nedeniyle Çanakkale-Eceabat ve Gelibolu-Lapseki arasındaki feribot seferlerinde aksama yaşanıyor.
Eceabat - 05.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ -15
Kuzey Ege Denizi ile Marmama Denizi'nde poyraz fırtınası etkili oluyor. Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan Gestaş firması, poyraz fırtınası nedeniyle Bozcaada-Geyikli arasında yarınki tüm feribot seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.  Ayrıca Güney Marmara'da; Erdek-Balıklı-Avşa-Ekinlik-Marmara hattında yarın yapılması planlanan tüm seferlerin de iptal edildiği bildirildi.  Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu hatlarındaki seferler ise şu an için aksamadan devam ediyor.
Eceabat - 31.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 20
-Polisin anonsla vatandaşı uyarması -Çarşıdaki az sayıda insan -Polisin ateş ölçerli denetimi -Polisin sürücülere uyarıda bulunması -Detaylar Haber-Kamera: Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne),- ============================== Gökçeada'ya gelenler 14 gün karantinaya alınıyor Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde vatandaşlar, koronavirüs tedbirleri kapsamında Kabatepe Limanı'na sağlık kontrollerinden geçirilerek alınıyor. İlçeye başka yerlerden gelenler ise 14 gün ev karantinasında tutulacak.    Gökçeada'ya gitmek için Eceabat ilçesindeki Kabatepe Limanı'na gelen vatandaşların, sağlık ekipleri tarafından ateşleri ölçülüyor.
Eceabat - 29.03.2020
Eceabat ilçesine şehir dışından gelenler 14 gün karantinada tutulacak
ÇANAKKALE'nin Eceabat ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında şehir dışından gelenlerin 14 gün karantinada tutulmalarına karar verildi.
Eceabat - 29.03.2020
Çanakkale Eceabat'a ilçe dışından gelenler 14 gün karantinada tutulacak
Çanakkale'nin Eceabat ilçesine, ilçe dışından gelen kişilerin 14 gün karantinada tutulmalarına karar verildi.
Eceabat - 25.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, yolcu sirkülasyonunun fazla olduğu hatlardaki feribot seferlerinde kısıtlamaya gitmişti. Geçen günlerde, Bozcaada-Geyikli arasında bir günde toplam 8 sefer yapılırken, bu sayı 6'ya, Çanakkale-Eceabat hattında bir günde toplam 38 sefer yapılırken bu sayı 30'a, Çanakkale- Kilitbahir hattında ise bir günde toplam 63 sefer yapılırken, bu sayı 36'ya düşürülmüştü.
Eceabat - 25.03.2020
Gökçeada'ya feribot seferlerine fırtına engeli
Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, yolcu sirkülasyonunun fazla olduğu hatlardaki feribot seferlerinde kısıtlamaya gitmişti. Geçen günlerde, Bozcaada-Geyikli arasında bir günde toplam 8 sefer yapılırken, bu sayı 6'ya, Çanakkale-Eceabat hattında bir günde toplam 38 sefer yapılırken bu sayı 30'a, Çanakkale- Kilitbahir hattında ise bir günde toplam 63 sefer yapılırken, bu sayı 36'ya düşürülmüştü.
Eceabat - 24.03.2020
Gökçeada'ya yarın fırtına nedeniyle tüm feribot seferleri iptal edildi
SEFER SAYILARI AZALTILDI Öte yandan, Çanakkale Boğazı ile Adalar hatında yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş firması, yolcu sirkülasyonunun fazla olduğu hatlardaki feribot seferlerinde kısıtlamaya gitmişti. Geçtiğimiz günlerde, Bozcaada-Geyikli arasında bir günde toplam 8 sefer yapılırken bu sayı 6'ya, Çanakkale-Eceabat hattında bir günde toplam 38 sefer yapılırken bu sayı 30'a, Çanakkale- Kilitbahir hattında ise bir günde toplam 63 sefer yapılırken bu sayı 36'ya düşürülmüştü.
Eceabat - 22.03.2020
GESTAŞ 65 yaş ve üstü kişilerin "Gestcard" kullanımını kapattı
Şirketten yapılan açıklamada, tüm dünyada etkili olan koronavirüs tedbirleri kapsamında yaya yolcu ve araç sirkülasyonunun daha fazla olduğu Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir Boğaz hatları ve Geyikli-Bozcaada ada hattında geçici süreyle sefer sayılarında azaltmaya gidildiği hatırlatıldı.
Eceabat - 22.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Öte yandan, Çanakkale'de koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, yolcu sirkülasyonunun fazla olduğu Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Geyikli-Bozcaada hatlarında geçici süreyle feribot sefer sayıları azaltıldı.
Eceabat - 21.03.2020
Çanakkale'de arabalı vapur sefer sayısı azaltıldı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Yaya yolcu sirkülasyonunun daha fazla olduğu Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir boğaz hatları ve Geyikli-Bozcaada ada hattında geçici süreyle sefer sayılarında azaltmaya gidilmiştir.
Eceabat - 20.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-21
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Alkışlayan kişilerden görüntüler -Işık yakıp söndürme görüntüleri Haber- Kamera: Semih ERSÖZLER/ANTALYA, =============================== Bekçilere EYP'li saldırı düzenleyen PKK'lı terörist yakalandı ŞIRNAK'ın Cizre ilçesinde, 3 bekçinin yaralandığı bombalı saldırıya katılan PKK'lı kadın terörist Z.A., polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı.  Cizre ilçesinde, PKK'lı teröristlerce 12 Temmuz 2019'da çöp konteynerine tuzaklanan el yapımı patlayıcının uzaktan kumandayla infilak ettirilmesi sonucu 3 güvenlik bekçisi yaralandığı olaya katıldığı tespit edilen PKK'lı kadın terörist Z.A., düzenlenen operasyonla yakalandı. Operasyona ilişkin Şırnak Valiliği'nden yapılan açıklamada, şöyle denildi: "Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı istihbarat ve terörle mücadele birimlerince Cizre ilçesinde 2019 yılı Temmuz ayı içerisinde PKK/KCK bölücü terör örgütü tarafından çarşı ve mahalle bekçilerimize yönelik olarak gerçekleştirilen eylemin aydınlatılması, katılan şahıs veya şahısların yakalanması ile ilgili olarak sürdürülen çalışmalar kapsamında bahse konu eyleme katıldığı değerlendirilen ve hakkında 3 ayrı suçtan kesinleşmiş hapis cezası bulunan Z.A. isimli terör örgütü üyesi 16 Mart 2020 tarihinde Cizre ilçesinde düzenlenen operasyonla gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkeme tarafından 20 Mart 2020 tarihinde tutuklanmıştır."  Görüntü Dökümü ------- -Patlama anı -Genel ve detay görüntüler Haber: Sekvan KÜDEN-Kamera: ŞIRNAK, ========================= Çanakkale'de koronavirüs tedbirleri kapsamında feribot seferlerinin sayısı azaltıldı   ÇANAKKALE'de koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, yolcu sirkülasyonunun fazla olduğu Çanakkale- Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Geyikli- Bozcaada hattında geçici süreyle feribot sefer sayıları azaltıldı.
Eceabat - 16.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
Öte yandan, Boğaz hattındaki Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu seferleri devam ediyor.
Eceabat - 15.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 9
Motosiklet sürücü H.A.T., babası S.T. ve beraberindeki 5 kişi ve bu anlarda yakındaki köprü üzerinden cep telefonu kamerasıyla görüntü çeken 2 kişi, gözaltına alındı. Polis merkezine götürülen şüphelilerin sorgusuna başlandı.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Olay yerinZen görüntü Yerde kelepçeli yatan bir kişinin görüntüsü  Polisin bir kişiyi gözaltına alması Polislerden genel görüntü Kalabalıktan görüntü Polisin bir kişiyi gözaltına alması Detaylar Haber: Süleyman EKİN-Kamera: Emrah GÜL/ANTALYA, DHA) =========================== Gökçeada ve Bozcaada feribot seferlerine poyraz engeli ÇANAKKALE'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki Gökçeada ve Bozcaada ilçelerine yapılması planlanan tarifeli feribot seferlerinden bazıları, poyraz nedeniyle iptal edildi.  Kuzey Ege Denizi'nde etkili olan poyraz, deniz ulaşımını aksattı. Çanakkale Boğazı ile Adalar hattında yolcu ve araç taşımacılığı yapılan Gestaş firmasının duyurusunda, Gökçeada-Kabatepe ve Bozcaada-Geyikli hatlarında bazı tarifeli feribot seferlerinin iptal edildiği belirtildi. Buna göre, bugün Bozcaada'dan saat 18.00, Geyikli'den saat 19.00, Gökçeada'dan saat 18.00 ve Kabatepe'den saat 20.00'deki seferler yapılamayacak. Yarın Bozcaada'dan saat 07.15 ve 10.00, Geyikli'den saat 08.00 ve 11.00 seferleri olumsuz hava şartları nedeniyle yapılamayacak. Boğaz hattındaki Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbahir ve Lapseki-Gelibolu seferleri ise şu an için yapılabiliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Eceabat Haberleri | Eceabat Haber - Haberler - Sayfa 8 - Eceabat haberleri, son dakika eceabat haber ve gelişmeleri burada. Yunan sahil güvenliğinin Türk kara sularına ittiği sığınmacılar kurtarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 10:28:33. #1.15#

title