Ebru Gündeş'in Meşhur Yalısını Terk Edip Terk Etmediği Yılan Hikayesine Döndü

Ebru Gündeş'in Meşhur Yalısını Terk Edip Terk Etmediği Yılan Hikayesine Döndü

Reza Zarrab davasının ardından Ebru Gündeş'in ikiz yalısını terk ettiği ve ev aradığı konuşuluyordu. Gündeş, konser çıkışında yalıya girerken görüldü.

Eşi Reza Zarrab tarafından kendisine hediye ediyen ancak ABD'ye gidip tutuklanmadan kısa süre önce tapusu Zarrab'ın üstüne geçirilen Kanlıca'daki ikiz yalı ile ilgili tartışmalar bitmiyor. Zarrab'ın ABD'de itirafçı olması sonrası Yalı'ya el konulmuştu. Zarrab'tan boşanacağı iddia edilen ve o yalıdan taşındığı da konuşulan Ebru Gündeş'in yalıda yaşamaya devam ettiği ortaya çıktı. Ebru Gündeş, önceki gece Günay'da sahneye çıktı. Ünlü sanatçı konser sonrası Kanlıca'daki ikiz yalısına gitti.

YALIYI EŞİNE DEVRETMİŞTİ

Reza Zarrab'a Kanlıca'daki ikiz yalılara kaçak kat ekleyip, dışarıdan asansör yaptırdığı iddiasıyla "Kültür ve tabiat varlıklarını koruma kanununa muhalefet" suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Dava kapsamında ifade veren Ebru Gündeş, "Suça konu edilen Kanlıca Mahallesi'nde 4 ve 5 parseller üzerindeki 2 yalıyı eşim Reza Zarrab yaklaşık 6 yıl önce satın almıştı. Bu yalılardan 5 parsel üzerindeki benim adıma tapuda kayıtlıydı. Bu yalılar üzerinde gerçekleştirilen tadilatlar, eşim tarafından yaptırılmıştır. Benim bir ilgim bulunmamaktadır. Ben sonradan yalıyı eşime devrettim. Şu an benim üzerime değildir" demişti.

İşte Ebru Gündeş'in yalıya girdiği an: