E-Ticaret, E-İhracat ile Büyüyor

E-Ticaret, E-İhracat ile Büyüyor

E-İhracat Platformu, çözüm ortaklarından GlobalTrust.Co ile birlikte "Yurtdışında Şirket Kurma ve Uluslararası Ödeme Sistemleri"ni E-Ticaret temsilcilerine anlattı.

E-Ticaret, E-İhracat ile Büyüyor

Her ay düzenli olarak E-Ticaret sektörünün bir araya geldiği "E-İhracat Platformu İş Geliştirme Toplantısı"nın Mart ayı konusu "Yurtdışında Şirket Kurma ve Uluslararası Ödeme Sistemleri" oldu. Sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda akıllardaki birçok soru cevap buldu.

E İhracat Platformu İş Geliştirme Direktörü Ömer Nart, "Çin'lilerin e-ihracattaki başarılarının en önemli sebeplerinden biri gittikleri ülkenin şapkasını takıyor olmaları. Dolayısıyla e-ihracatın ilk ve en önemli konularından biri yurtdışında şirket kurma ve ödeme alma olduğunu biliyoruz. Bu nedenle E-İhracat Platformu olarak üyelerimize özel organize ettiğimiz Mart ayı iş geliştirme toplantısı konumuz ''Yurtdışında Şirket Kurma ve Uluslararası Ödeme Sistemleri'' belirledik. E-İhracat Platformu çözüm ortaklarından GlobalTrust.Co Türkiye'nin en büyük eTicaret şirketlerine bu konularda hizmet veriyor. Nezih Sipahioğlu ve ekibi çok özel bir sunum yaptılar ve özel odalarda üye şirketlerimize ''Info Session'' yapmaları çok verimli oldu" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Bültenler