E-gameshow Haberleri

E-gameshow haber, E-gameshow son dakika haberleri ve gelişmeleri.

E-gameshow - 6.6.2016
Dijital Oyun Dünyasının Tarihi E-Gameshow'daydı
2-5 Haziran tarihleri arasında Ankara ATO Congresium'da düzenlenen E-Gameshow Fuarı, sektörden birçok farklı marka ve içeriği bir araya getirirken, geçtiğimiz yıldan farklı olarak ilgi çekici yeniliklere de ev sahipliği yaptı.
E-gameshow - 3.6.2016
Ajans Mention'dan, Oyun Sektörü Fuarı E-gameshow'a Destek
Ankara’da açılan ‘E-GameShow’ Fuarında dünyadan ve Türkiye’den oyun sektörünün en önemli şirketleri, oyun üreticileri, dağıtıcılar ve oyun severler buluştu.
E-gameshow - 2.6.2016
Oyun Fuarı Kapılarını Açtı
ATO Congresium'da düzenlenen "e-gameshow-Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı" açıldı.
E-gameshow - 30.5.2016
Ankara Kalkınma Ajansı Mayıs Ayı Bilgilendirme Toplantısı
Buna göre, Şayık sunumunda, ilk kez düzenlenen "Ankara ve Kültürel Değerler" temalı afiş yarışmasında başvuruların alındığını, Ankara Kalkınma Ajansı ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ilk, orta ve lise öğrencilerinden 2-5 Haziran'da, Türkiye'de en yüksek katılım gören oyun yazılım ve donanım fuarı E-gameshow'da yarışacak 70 takıma, kodlama ile robotik eğitimlerin verildiğini bildirdi.
E-gameshow - 13.5.2016
Kodlama ve Robotik Eğitimleri Başladı
Öğrenciler, TechAnkara Proje Pazarı girişimcilerinden Doç. Dr. Selçuk Özdemir'den aldıkları eğitimin sonrasında, uzaktan eğitim ile çalışmalarına devam edecek, ardından 2-5 Haziran 2016 tarihlerinde Ankara Congresium'da ikincisi düzenlenecek olan e-Gameshow'da takımlar halinde yarışacaklar.
E-gameshow - 4.5.2016
E - Game Show
E-gameshow, 2015 yılında olduğu gibi bu yıl da başkent Ankara'da, ATO Congressium Kongre ve Sergi Salonu'nda 2-5 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
E-gameshow - 27.2.2015
E-Gameshow Oyun Yazılım Ve Donanımları Fuarı Geliyor
Oyun Yazılım ve Donanımları Fuarı E-Gameshow, 20-24 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara Congresium ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: E-gameshow Haberleri | E-gameshow Haber - Haberler - E-gameshow haberleri, son dakika e-gameshow haber ve gelişmeleri burada. E-Gameshow Fuarı Kapılarını Açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 08:11:28. #1.14#
title