E.C.A. ile Titanic Batığı'nı Keşfet

E.C.A. ile Titanic Batığı'nı Keşfet

"E.C.A. ile Keşfet" hayal edilenlerin ötesini keşfetmek isteyenlere ulaşacak..

E.C.A. ile Titanic Batığı'nı Keşfet

"Düşünün… Hayal edin. Hayal etmek yaratıcılığı geliştirir. Hayal etmek, düşünmek en kolay şeydir. Çünkü bir bedel ödenmez. Ama bir bedel ödeyecekseniz de iki kere düşünün." Hüseyin Ekrem Elginkan

60 yıllık geçmişinde hayal edip yaratıcılığını geliştiren ve fikirlerini teknoloji, bilim, sanat, eğitim ve kültürün gelişimine aktararak hizmet veren E.C.A., marka iletişiminde bir ilke imza attığı yeni reklam kampanyası ile yayında. "E.C.A. İle Keşfet" iletişim platformunda marka hedef kitlesi ile yakın bağ kurup, farklı heyecanlar yaşayacakları yeni deneyimler kazandırarak "keşfetmeye" davet ediyor.

Kampanyanın ilk etabında 100. yılında Titanic Batığı'nın Keşfi yer alıyor. E.C.A., F'actory by FOX INTERNATIONAL CHANNELS işbirliği ile gerçekleşecek yarışmada dünyanın en büyük gizemi olarak ününü koruyan Titanic Batığı'nın Türkiye'den kazanan bir talihlinin elde edeceği keşfin reklam yayınlarına TV, Gazete, İnternet, Radyo ve Sinemada başladı.

Bu kapsamda facebook.com/natgeotvturkiye sayfasında yer alan Titanic Keşfi tabi altındaki yarışma ile herkesi bu macera dolu keşfi yakalama şansına davet ediyor. Yarışma 20 Mayıs 2012 tarihine kadar devam edecek. Sayfada yer alan sorulara doğru cevap veren bir kişi, Ağustos ayında önce Kanada'ya oradan da yaklaşık 15 gün sürecek gemi yolculuğu ile Titanic Batığı'na ulaşacak.