DYP Lideri Ağar'dan Anavatan'a: "Acınızı Paylaşıyorum"

DYP Lideri Ağar'dan Anavatan'a: "Acınızı Paylaşıyorum"

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan Partisi Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu'nun Hayatını Kaybetmesinin Ardından, Anavatan Partisi'ne Başsağlığı Mesajı Göndererek "Acınızı Paylaşıyorum" Dedi.

DYP Lideri Ağar'dan Anavatan'a:

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Anavatan Partisi Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu'nun hayatını kaybetmesinin ardından, Anavatan Partisi'ne başsağlığı mesajı göndererek "acınızı paylaşıyorum" dedi.

Ağar, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu için Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'ya başsağlığı mesajı gönderdi.

Ağar, mesajında şunları kaydetti:

"Anavatan Partisi Grup Başkanvekili ve Gaziantep Milletvekili, değerli bilim adamı Ömer Abuşoğlu'nun Osmaniye'de geçirdiği elim trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. En içten duygularımla acınızı paylaşıyor merhuma yüce Allah'tan rahmet, kazada yaralanan eşi, gelini ve torununa acil şifalar, tüm camianıza da başsağlığı diliyorum."

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu da Abuşoğlu'nun hayatını kaybetmesi üzerine Erkan Mumcu'ya başsağlığı mesajı gönderdi. Yazıcıoğlu, Abuşoğlu'nun vefatından dolayı derin üzüntü duyduğunu belirtti. (ANKA)