DYP Lideri Ağar Adana'da

DYP Lideri Ağar Adana'da

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Adana'dan Havalandıktan Sonra Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düşen Uçakta Hayatını Kaybeden Kulak İnşaat Genel Müdürü İsmail Kulak'ın Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.

DYP Lideri Ağar Adana'da

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Adana'dan havalandıktan sonra Irak'ın başkenti Bağdat'ta düşen uçakta hayatını kaybeden Kulak İnşaat Genel Müdürü İsmail Kulak'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Adana'da, Irak'ta düşen uçakta hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulunan Ağar, kazada hayatını kaybeden Kulak İnşaat Genel Başkanı İsmail Kulak'ın ailesine başsağlığı dilemek üzere Mithat Saraçoğlu Caddesi üzerideki evlerine gitti. Ağar, burada yaptığı açıklamada, Kulak ailesini atadan, dededen tanıdığını belirterek, "Büyük bir acı. O acıya ortak olmak için burdayız. Allah sabır, güç ve kuvvet versin. Hem Kulak ailesi hem de diğer hayatını kaybedenler hepsi bizim evladlarımız" dedi. Olayda ihmal olup olmadığı konusunda takipçi olacaklarını belirten Ağar, "Biz meseleyi takip edeceğiz. Ulaştırma Bakanlığı'nın bir noksanı var mı yok mu bunu takip edeceğiz" diye konuştu. Meclis'te bu konuda bir önerge verip vermeyeceklerinin sorulması üzerine Ağar, "Olabilir" cevabını verdi.

Mehmet Ağar ve beraberindeki heyet, ziyaretin sonunda Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kulak tarafından uğurlandı.

(HT-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA