DYP İl Başkanı Zafer Salgın Görevinden İstifa Etti

DYP İl Başkanı Zafer Salgın Görevinden İstifa Etti

Doğru Yol Partisi (DYP) Nevşehir İl Başkanı Zafer Salgın, Demokrat Parti (Dp) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Olmak İçin Partisindeki Görevinden İstifa Etti.

DYP İl Başkanı Zafer Salgın Görevinden İstifa Etti

Doğru Yol Partisi (DYP) Nevşehir İl Başkanı Zafer Salgın, Demokrat Parti (DP) Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olmak için partisindeki görevinden istifa etti.

DYP Nevşehir İl Başkanı Zafer Salgın, düzenlediği basın toplantısında, partisindeki görevinden istifa ettiğini açıkladı. 22 Temmuz 2007 tarihinde yapılacak olan Erken Genel Seçimler için Demokrat Parti'den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olacağını kaydeden Salgın, "Demokrat Parti'yi şaha kaldırmak bizim görevimiz. Bunun için mücadele etmek istiyorum. Bu nedenle görevimden milletvekili aday adayı olmak için ayrılıyorum. Partimizin Anavatan Partisi ile birleşmesi ise bizleri çok mutlu etti. Hem Mehmet

Ağar'a hem de Erkan Mumcu'ya çok güveniyoruz. Bu birleşmenin çok olumlu neticeler vereceğine inanıyorum" dedi.

Zafer Salgın'ın istifasının ardından DYP Nevşehir İl Başkanlığı görevine daha önce Yönetim Kurulu Üyesi olan İsmail Yücel getirildi.

Bu arada partideki görevinden geçtiğimiz günlerde istifa eden Merkez İlçe Başkanı Fatih Okur'un yerine ise DYP Merkez İlçe Başkanı olarak Musa Yücel'in getirildiği açıklandı.

(MÖZ-SE-OK-Y)