DYP Atça Kadın Kolları Eğitim Yararına Kermes Düzenledi

DYP Atça Kadın Kolları Eğitim Yararına Kermes Düzenledi

Doğru Yol Partisi (DYP) Kadın Kolları Atça Belde Teşkilatı Tarafından Beldedeki Öğrencilerin İhtiyaçlarının Giderilmesi İçin Kermes Düzenlendi. Atça Cumhuriyet Meydanı'nda Düzenlenen Kermeste Evlerinde Hazırladıkları Gıda Maddelerini Satışa Sunan Partili Bayanlar Satıştan Kazandıkları Para ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftasında Kıyafet Sorunu Olan Öğrencilerin Giydirileceği...

DYP Atça Kadın Kolları Eğitim Yararına Kermes Düzenledi

Doğru Yol Partisi (DYP) Kadın Kolları Atça Belde teşkilatı tarafından beldedeki öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi için kermes düzenlendi. Atça Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen kermeste evlerinde hazırladıkları gıda maddelerini satışa sunan partili bayanlar satıştan kazandıkları para ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı haftasında kıyafet sorunu olan öğrencilerin giydirileceği bildirildi.

DYP'li kadınlar olarak her zaman ihtiyaç sahibi kişilerin yanında olduklarını belirten Kadın Kolları Belde Başkanı Nafize Oksay, "Yaptığımız araştırmada bir çok öğrencimizin kıyafet sıkıntısı yaşadığını öğrendik. Partili kadınlar olarak düzenlediğimiz kermesten elde edeceğimiz gelirle fakir öğrencilerimizi sevindireceğiz" dedi. Kermese destek veren Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, hem kermesi düzenleyen bayanlara hem de alışveriş yaparak öğrencilere katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür etti.

(HÖ-İK-YK)

09.04.2007 17:40 TSİ