Düzce Tartıştığı Arkadaşını Otomobille Ezerek Öldürdü

Düzce Tartıştığı Arkadaşını Otomobille Ezerek Öldürdü

Tartıştığı arkadaşını otomobille ezerek öldürdüDüzce'de otomobil içerisinde alkol alan iki arkadaş arasında başlayan tartışma cinayetle son buldu.

Tartıştığı arkadaşını otomobille ezerek öldürdü

Düzce'de otomobil içerisinde alkol alan iki arkadaş arasında başlayan tartışma cinayetle son buldu.Kerim Sivrikaya arkadaşı Rıdvan Değerli'yi otomobille ezerek öldürdü.

Beyciler Mahallesi Mavi Hilal Evleri mevkiinde ormanlık alanda araç içerisinde alkol alan Rıdvan Değerli ile Kerim Sivrikaya adlı iki arkadaş arasında tartışma başladı. Tartışma sırasında Rıdvan Değerli elinde ki alkol şişesi ile arkadaşı Kerim Sivrikaya'nın kafasına vurdu ve otomobilden inerek kaçmaya başladı. Duruma sinirlenen Kerim Sivrikaya ise otomobile binerek, Rıdvan Değerli'yi kovalamaya başladı. Otomobil ile Rıdvan Değerli'yi yakalayan Kerim Sivrikaya, şahsın üzerinden geçiptekten sonra olay yerinde bırıkap kaçtı. Etraftaki vatandaşların sabah Rıdvan Değerli'ye ait cesedi fark etmesi ile harekete geçen Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri yaptıkları araştırmada olayın cinayet olduğunu fark ettiler. Yapılan güvenlik kamerası araştırmalarından ilk olarak aracın plakası ve daha sonra araç bulundu. Yapılan incelemelerde arkadaşının üzerinden araçla geçen Kerim Sivrikaya yakalanarak göz altına alındı. Şahıs emniyette yapılan işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.