Düzce'de Trafik Kazası

Düzce'de Trafik Kazası

Düzce'de Tem Otoyolu 1. Viyadükte Meydana Gelen Trafik Kazası Nedeniyle Yol Trafiğe Kapandı, Araçlar Kaynaşlı Turnikelerinden Bolu Dağı'na Yönlendirildi.

Düzce'de Trafik Kazası

Düzce'de Tem Otoyolu 1. viyadükte meydana gelen trafik kazası nedeniyle yol trafiğe kapandı, araçlar Kaynaşlı turnikelerinden Bolu Dağı'na yönlendirildi.

Edinilen bilgilere göre, İstanbul'dan Ankara istikametine gitmekte olan Yusuf Ziya B. idaresindeki 54 SD 772 plakalı kamyon, Düzce Tem Otoyolu 1. viyadükte aynı istikamete gitmekte olan Sadettin Altıntaş idaresindeki 50 DE 548 plakalı pvc malzemesi yüklü kamyona arkadan çarptı. Çarpmanın etkisi ile pvc malzemesi yüklü kamyon yola devrilirken, diğer kamyon da bariyerle çarparak durabildi. Kaza nedeniyle Bolu Tüneli yolu yaklaşık 1 saat trafiğe kapanırken, yolda uzun araç bir konvoyu oluştu. Devrilen kamyon çekici yardımı ile yoldan çekilirken, yol tek şerit olarak trafiğe açıldı. Kazada şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Polis ekipleri Kaynaşlı turnikelerinde yolu trafiğe kapatarak, gelen araçları Bolu Dağı istikametine yönlendirdi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(AY-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA