Düzce'de 500 Öğrenci Spora Merhaba Dedi

Düzce Belediyesi, Belediye Spor Kulübü'nün Her Yaz Sezonu Açtığı Spor Okulu Kurslarına Katılan 500 Öğrenci Düzenlenen Törenle Spora Merhaba Dedi.

Düzce'de 500 Öğrenci Spora Merhaba Dedi

Düzce Belediyesi, Belediye Spor Kulübü'nün her yaz sezonu açtığı spor okulu kurslarına katılan 500 öğrenci düzenlenen törenle spora merhaba dedi. 500 öğrenci, futbol, basketbol, masa tenisi, yağlı güreş, boks, okçuluk, voleybol ve judo branşların da 2 ay süreyle eğitim görecek.

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulu kurslarının açılış törenlerine Düzce Valisi Bülent Kılınç, Belediye Başkanı İsmail Bayram, İl Genel Meclisi Başkanı Sinan Aydın, Gençlik ve Spor İl Müdürü Korhan Öztekin öğrenciler ve velileri katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Düzce Valisi Bülent Kılınç, Okulların tatil olmasının ardından yaz sezonu tatilini spor yaparak ve spor yapmayı öğrenerek geçirecek olan öğrencilere başarılar diledi. Vali Kılınç, "Bu minik öğrencilerimiz yarının profesyonel sporcuları olmaya aday kişilerdir. Öncelikle yaz tatilini spor yaparak geçirmeleri ve iyi bir sporcu olmak için eğitim almalarına teşvik eden aileleri kutluyorum." şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı İsmail Bayram da Belediye ve Belediye Spor Kulübü olarak spora her zaman destek verdiklerini belirterek, "İyi bir sporcu yetiştirmek aynı zamanda iyi ahlaklı bir insan yetiştirmektir." dedi.

Konuşmaların ardından, Düzce'de geçmiş dönemde Belediye Spor Kulübü'ne emeği geçenlere ve yaz okullarına destek veren sponsorlara Belediye Başkanlığı tarafından plaket verildi.

(CİHAN)

Kaynak: CHA