Duterte Kurban Bayramını Kutladı

Duterte Kurban Bayramını Kutladı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, “Salı günü başlayacak Kurban Bayramı’nın, millet olarak karşılaştığımız tüm zorluklar için cesaret ve inanca sebep olmasını umut ediyorum” dedi.

Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, "Salı günü başlayacak Kurban Bayramı'nın, millet olarak karşılaştığımız tüm zorluklar için cesaret ve inanca sebep olmasını umut ediyorum" dedi.

Müslüman Filipinliler Milli Komisyonu'nu aracılığıyla Devlet Başkanı Rodrigo Duterte Kurban Bayramı mesajında, "Salı günü başlayacak Kurban Bayramı'nın, millet olarak karşılaştığımız tüm zorluklar için cesaret ve inanca sebep olmasını umut ediyorum" dedi. Duterte, "Bu bayram, karşılıklı sevgi ve barış içinde sağlam topluluklar inşa etme konusundaki ortak umutla bizi bir araya getirebilir. Dini geleneklerimizin merkezine güvenin, sosyal, politik ve kültürel engelleri aşan bir hayatın koyulması için güç ve ilham bulacağız" ifadelerini kullandı.

"Bizler yalnızca Allah'a itaat etmenin tekdire şayanlığını anlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda anlamlı dönüşüm arayışımızdaki inancın önemini de kutlayacağız" diyen Duterte, Kurban Bayramı için, "Birlikte, çeşitli inançlı insanlar arasında daha büyük bir birlik ve uyum sağlasın" temennisinde bulundu. - MANILA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title