Düşes Meghan Markle, Ünlü Tenisçi Serena Williams'ın Tasarım Ceketini Giydi

Düşes Meghan Markle, Ünlü Tenisçi Serena Williams'ın Tasarım Ceketini Giydi

Sussex Düşesi Meghan Markle, eşi Prens Harry ile kraliyet kapsamında Avustralya'ya gitti. Markle, tenisçi Serena Williams tasarımı ceketiyle dikkatleri üzerine çekti.

Dünyaca ünlü tenisçi Serena Williams, yıllardır hayalini kurduğu tasarım işine nihayet kavuştu. Serena markasını kuran ünlü tenisçi moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Düşes Meghan Markle, tasarımı yakın arkadaşı Serena Williams'a ait ceketi giydi.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Serena Williams ise Instagram hesabından paylaşım yapmayı ihmal etmedi ve Meghan Markle'ın 145 dolardan satılan yani ortalama 800 TL değerindeki blazer ceketle çekilmiş gülen bir fotoğrafını paylaştı.

"İşte siz ve Meghan, Serena blazer ceketlerini giydiğinizde yüzünüzün alacağı şekil" notunu yazan Williams, kendisinin de giydiği aynı ceketi paylaştı.

Serena Williams

MEGHAN MARKLE KİMDİR?

Sussex Düşesi Meghan, asıl adıyla Rachel Meghan Markle 4 Ağustos 1981'de Los Angeles'ta doğdu.Afro Amerikalı bir anne ve Amerikalı bir babanın kızı olan Markle, oyunculuk ve modellik yaptı. TV dizisi Suits'te canlandırdığı Rachel Zane karakteri ile tanındı. Bilim kurgu dizisi Fringe'de özel ajan Amy Jessup rolüyle yer aldı.